powrót do wyników wyszukiwania

Milikowice

numer oferty: 3310/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
509 000 PLN 3 566,92 PLN za m2
Powierzchnia
142,70 m2
Liczba pokoi
6

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Beata Doruch

 • 883334756

 • bdoruch@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
509 000 PLN
Cena za m2
3 566,92 PLN
Powierzchnia
142,70 m2
Powierzchnia użytkowa
142,70 m2
Powierzchnia działki
998 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
6
Liczba pięter
2
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Wolnostojący
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
3310/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Oferujemy Państwu piękny dom jednorodzinny na elitarnym osiedlu Lazurowym w Milikowicach.
Jest to drugi etap inwestycji. W pierwszym etapie powstały cztery domy, drugi etap obejmuje również tylko cztery nieruchomości, co powoduje wyróżnienie na tle innych inwestycji w rejonie Świdnicy.

Kolejnym atutem są duże działki o powierzchni 998mkw, osłonięte od tyłu szpalerem drzew zapewniającym intymność i dającym pewność, że nie powstaną tam kolejne domy.

Lokalizacja 10 minut od Świdnicy i Świebodzic, 15 minut od Wałbrzycha, łatwy dojazd do A4, a dodatkowo piękne widoki na las i góry, bliskość natury, cisza, spokój i bezpieczeństwo - Twoje miejsce na Ziemi.

Dom zostanie wybudowany z białego gazobetonu 24 cm typu YTONG, ściany fundamentowe z bloczka betonowego o wymiarach 24x30x12 cm, z oknami PCV 5 komorowymi i drzwiami wejściowymi w kolorze grafitowym, rolety zewnętrzne na parterze ręczne w kolorze grafitowym, brama garażowa z napędem elektrycznym w kolorze grafitowym.

Pokrycie dachowe z dachówki cementowej w kolorze grafitowym, dom z przyłączami: wodnym, kanalizacyjnym, energetycznym i gazowym. Wylane schody betonowe na poddasze, zamontowane rolety zewnętrzne na parterze, docieplenie ścian 15 cm styropianem, położenie tynku silikatowo-silikonowego w kolorze białym, parapety zewnętrzne w kolorze grafitowym wykonane z zespolonej płytki klinkierowej, wykonane ogrzewanie podłogowe na parterze budynku, wykonane ogrzewanie grzejnikowe na piętrze budynku, zamontowany kocioł c.o. gazowy kondensacyjny, wykonana wewnętrzna instalacja c.o., wodna, kanalizacyjna w oparciu o rozsączającą oczyszczalnie ścieków Epuroblok firmy Sotralentz o pojemności 2000l.

Instalacja elektryczna, TV-SAT i alarmowa, telefoniczna i internetowa, wykonane ścianki działowe z bloczka z gazobetonu grubości 12 cm typu YTONG, wylane posadzki jastrychowe, wykonane na ścianach tynki gipsowe, zamontowane łączniki i gniazdka elektryczne, telefoniczne i sieciowe białe, poddasze docieplone wełną mineralną grubości 25 cm, wykonana zabudowa skosów na poddaszu płytami re-gipsowymi, dwukrotne malowanie ścian na biało.

Kotłownia wykonana w oparciu o kocioł kondensacyjny firmy Viessmann typu Vitodens 100 o mocy 6,5 do 19 kW z automatyka pogodową oraz podgrzewaczem ciepłej wody użytkowej Vitocell 100 o pojemności 100l.

Podsumowując oferujemy Państwu dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, stan deweloperski +, po zakończeniu inwestycji pozostaje do zrobienia:
- wc, łazienka
- podłogi
- drzwi wewnętrzne
- podjazdy, ścieżki, ogród
- odprowadzenie deszczówki.

Współpraca z RenomaHome to gwarancja:
- profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości,
- pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego,
- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego,
- rzetelnego przekazania nieruchomości wraz z przepisaniem liczników,
- otrzymania atrakcyjnych zniżek na materiały wykończeniowe aż do 20%!!!!
Dodatkowo w naszym biurze jest Punkt Tauronu! U nas zawrzesz nowe umowy, przepiszesz dotychczasowe, a także w ramach jednego pakietu na dostawę gazu i prądu otrzymasz rabat 
Zapraszamy!
Kontakt pod numerem: 883334756 lub pod mailem: bdoruch@renomahome.pl

DODATKOWE INFORMACJE
 • Materiał:Ytong
 • Dach:Dachówka
 • Typ okien:PCV, PCV
 • Liczba tarasów:1
 • Ogród:Tak
 • Kształt działki:Prostokąt
 • Ogrodzenie:Brak
 • Droga dojazdowa:Utwardzona
 • Gaz:Tak
 • Prąd:Tak
 • Ujęcie wody:Miejska
 • Ciepła woda:Piec gazowy
 • Rodzaj kanalizacji:Przydomowa oczyszczalnia ścieków
 • Rodzaj ogrzewania:Gazowe

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu