powrót do wyników wyszukiwania

Niemstów

numer oferty: 3384/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
320 000 PLN 1 958,38 PLN za m2
Powierzchnia
163,40 m2
Liczba pokoi
5

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Joanna Kusaj

 • 883355706

 • jkusaj@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
320 000 PLN
Cena za m2
1 958,38 PLN
Powierzchnia
163,40 m2
Powierzchnia użytkowa
119 m2
Powierzchnia działki
500 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
2
Stan budynku
Bez białego montażu
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2019
Rynek
Pierwotny
Dostępne od
2019-08-11
Numer oferty
3384/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

WITAM SERDECZNIE, W OFERCIE DOM Z PROJEKTU FELA ZLOKALIZOWANY W NIEMSTOWIE, W OKOLICY NIELICZNE NOWE DOMKI JEDNORODZINNE. NIERUCHOMOŚĆ W PROJEKCIE O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ 119 m2, W TYM NA PIERWSZEJ KONDYGNACJI: PRZEDPOKÓJ, KUCHNIA, JADALNIA, SALON, SYPIALNIA, ŁAZIENKA, ORAZ POMIESZCZENIE GOSPODARCZE, NA DRUGIEJ KONDYGNACJI PRZEWIDZIANO: TRZY SYPIALNIE, DUŻĄ I PRZESTRONNĄ ŁAZIENKĘ Z WC. OCZYWIŚCIE NA TYM ETAPIE BUDOWY MOŻNA CAŁKOWICIE ZMIENIĆ SPOSÓB ARANŻACJI WNĘTRZA I DOSTOSOWAĆ JE DO WŁASNYCH POTRZEB. Z UWAGI NA ROSNĄCE CENY MATERIAŁÓW ZAPEWNIAM, ŻE TO JEDEN Z OSTATNICH DOMKÓW DOSTĘPNYCH W ROZSĄDNEJ CENIE Z WARTOŚCIĄ DZIAŁKI. STAN BUDYNKU: SUROWY ZAMKNIĘTY BEZ BIAŁEGO MONTAŻU, ELEWACJA OCIEPLONA. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ. WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELĘ TELEFONICZNIE.

DODATKOWE INFORMACJE
 • Materiał:Pustak
 • Dach:Dachówka
 • Typ okien:PCV, PCV
 • Liczba balkonów:1
 • Typ balkonów:Klasyczny
 • Poddasze użytkowe:Tak
 • Działka narożna :Tak
 • Ukształtowanie działki:Płaska
 • Siła:Tak
 • Prąd:Tak
 • Ujęcie wody:Miejska na działce
 • Rodzaj kanalizacji:Miejska na działce

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu