powrót do wyników wyszukiwania

Świdnica

numer oferty: 3417/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
460 000 PLN 2 721,89 PLN za m2
Powierzchnia
169 m2
Liczba pokoi
5

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Anna Szymańska

 • 883355708

 • aszymanska@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
460 000 PLN
Cena za m2
2 721,89 PLN
Powierzchnia
169 m2
Powierzchnia działki
11 A
Powierzchnia działki - jednostka
a
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
2
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2012
Rynek
Pierwotny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
3417/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Do sprzedania dom wolnostojący w stanie deweloperskim posadowiony na 11 arowej działce. Nieruchomość położona w odległości zaledwie 10 min drogi do Świdnicy .
Dom parterowy z poddaszem użytkowym.
W projekcie na parterze znajduje się :
1. wiatrołap 3m 2
2. hall 6,9m 2
3. kuchnia i jadalnia 17m 2
4. spiżarka 1,8m 2
5. pokój dzienny 24,3m 2
6. pokój 12,9m 2
7. pomieszczenie gospodarcze 5m 2
8. garaż dwustronnicowy 36m 2
poddasze :
1. hall 6,4m 2
2. pokój 14m 2
3. pokój 15,4m 2
4. pokój 16,4m 2
5. łazienka 6,8m 2
6. strych 22,1m 2
Na dzień dzisiejszy stan rzeczywisty nieco różni się od projektu, ponieważ właściciel na własne potrzeby naniósł poprawki .
Budynek z dachem dwuspadowym pokrytym dachówka ceramiczną. W wewnątrz, wylane zostały posadzki, położono instalację elektryczną, podłączono wodę, częściowo podłączona instalacja kanalizacyjna. Przewidziana forma ogrzewania to pompa ciepła.
Okolica cicha z pięknymi widokami na pola i lasy. Idealne miejsce dla ludzi ceniących bliskość natury
Zapraszam na bezpłatna prezentację.
Współpraca z RenomaHome to gwarancja:
- profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości,
- pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego,
- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego,
- rzetelnego przekazania nieruchomości wraz z przepisaniem liczników,
- otrzymania atrakcyjnych zniżek na materiały wykończeniowe aż do 20%!!!!
Dodatkowo w naszym biurze jest Punkt Tauronu! U nas zawrzesz nowe umowy, przepiszesz dotychczasowe, a także w ramach jednego pakietu na dostawę gazu i prądu otrzymasz rabat
Zapraszamy !

DODATKOWE INFORMACJE
 • Materiał:Ytong
 • Dach:Dachówka ceramiczna
 • Typ okien:PCV, PCV
 • Poddasze użytkowe:Tak
 • Kształt działki:Prostokąt
 • Ukształtowanie działki:Płaska
 • Ogrodzenie:Brak
 • Droga dojazdowa:Utwardzona
 • Alarm:Tak
 • Prąd:Tak
 • Ujęcie wody:Miejska
 • Rodzaj kanalizacji:Miejska

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu