powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław

numer oferty: 3404/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
735 000 PLN 4 083,33 PLN za m2
Powierzchnia
180 m2
Liczba pokoi
4

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Edward Pustowar

 • 727910721

 • epustowar@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
735 000 PLN
Cena za m2
4 083,33 PLN
Powierzchnia
180 m2
Powierzchnia użytkowa
130 m2
Powierzchnia działki
200 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
1
Typ domu
Szeregowy
Rok budowy
2019
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
3404/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

WROCŁAW - MUCHOBÓR WIELKI / NOWA INWESTYCJA W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ

Do sprzedania nowe, w stanie deweloperskim domy w zabudowie szeregowej, położone przy cichej ulicy, niedaleko ul. Trawowej i Krzemienieckiej.

Domy w zabudowie szeregowej maja powierzchnie ok.180 mkw. Składają się z 4 pokoi, salonu, kuchni oraz garażu na 2 samochody a także rozleglej strefy technicznej mieszczącej się w podpiwniczeniu budynku.

Domy zostały wykonane w z pustaka ceramicznego, stropy żelbetowe, dach ocieplony wełną 25 cm .

W chwili obecnej są w stanie deweloperskim, wyposażone piec dwufunkcyjny - kondensacyjny, wykonane zabudowy toalet, osprzęt elektryczny, w pełni gotowe do prac wykończeniowych.

Do budynków podłączone zostały wszystkie media, tj. gaz, woda, prąd i kanalizacja.
Lokalizacja budynków pozwala na dogodna komunikacje z centrum Wrocławia, blisko wjazd na obwodnice.
W bliskiej odległości znajduje się szkoła, apteka, sklepy, centrum handlowe Factory, stacja benzynowa.

POLECAM I ZAPRASZAM NA NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ PREZENTACJE, KONTAKT EDWARD PUSTOWAR TEL.: 727 910 721

DODATKOWE INFORMACJE
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu