powrót do wyników wyszukiwania

Żerniki Wrocławskie

numer oferty: 3410/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
885 000 PLN 3 933,33 PLN za m2
Powierzchnia
225 m2
Liczba pokoi
6

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Edward Pustowar

  • 727910721

  • epustowar@renomahome.pl

  • ZAPROPONUJ CENĘ

    Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
  • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
885 000 PLN
Cena za m2
3 933,33 PLN
Powierzchnia
225 m2
Powierzchnia użytkowa
180 m2
Powierzchnia działki
745 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
6
Liczba pięter
1
Typ domu
Bliźniak
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
3410/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Do sprzedania bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej w Żernikach Wrocławskich.
Powierzchnia pojedynczego segmentu to 225 m2 (w tym 180m2 powierzchni użytkowej plus 45 m2 powierzchni garażu dwustanowiskowego). Dom znajduje się na działce 745 m2. Działka całkowicie ogrodzona. Na każdy segment jest założona osobna księga wieczysta. Dojazd do domu drogą asfaltową.

Dom posiada wejście od strony północnej wraz z wjazdem do garażu oraz salon z wyjściem na taras i ogród od strony południowej. Na parterze zaprojektowano hall, salon z kuchnią, gabinet, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze znajdują się 4 sypialnie, w tym sypialnia z łazienką i garderobą oraz dodatkowo niezależna łazienka i pralnia.

Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Przyjemne, ciche i zielone otoczenie tylko domów jednorodzinnych. W pobliżu szkoła, przedszkola, punkty handlowo-usługowe. Bardzo dobra komunikacja z miastem Wrocław.

Nieruchomości sprzedawana jest według stanu:

- dom w stanie surowym zamkniętym z elewacją i zagospodarowaniem terenu. Istnieje możliwość wykonania stanu deweloperskiego wg indywidualnej aranżacji a także wykończenia "pod klucz"

- wykonane przyłącza energetyczne, wodno kanalizacyjne oraz gazowe,

- wbudowany zbiornik bezodpływowy na ścieki o poj. V=10 m3,

- fundamenty żelbetowe z betonu B25 W8 (beton wodoszczelny), fundamenty ocieplone styropianem typu hydromax gr. 15 cm,

- ściany murowane z bloczków Eder gr. 24 cm,

- stropy Teriva,

- konstrukcja dachu drewniana, dachówka ceramiczna CREATON,

- elewacja: budynek ocieplony styropianem grafitowym gr. 20 cm o współczynniku lambda 0,032, tynk silikatowy wraz z obróbkami blacharskimi, miejscami elewacja wykończona ozdobną płytką betonową,
- okna drewniane meranti o zwiększonej izolacyjności termicznej (profil 88 mm), z pakietami trójszybowymi o współczynniku Ug 0,6, okna dachowe uchylne Fakro,

- rolety zewnętrze w oknach,

- drzwi wejściowe drewniane,

- brama garażowa segmentowa automatyczna z automatem i pilotem,

- garaż dwustanowiskowy,

- droga wewnętrzna: podjazd wyłożony kostką,

- ogrodzenie działki wraz z bramą wjazdową otwieraną automatycznie,

Cena za jeden segment.

POLECAM I ZAPRASZAM NA NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ PREZENTACJE, KONTAKT EDWARD PUSTOWAR TEL.: 727 910 721

DODATKOWE INFORMACJE

Najlepsze oferty w jednym miejscu