Podzamcze/2 pokoje/rezerwacja

Wałbrzych Polska Mieszkanie Sprzedaż Numer oferty: 748336
Cena 199 000 PLN
Cena za m² 5 437 PLN/m²
Powierzchnia 36.6 m²
Liczba pokoi 2
Rok budowy 1977
Piętro 8

Do sprzedania !!
REZERWACJA !!!

Na wałbrzyskim osiedlu Podzamcze – 2 pokojowe, środkowe mieszkanie położone przy ulicy Grodzkiej.
Idealne pod zakup na wynajem.
Umeblowanie może pozostac w cenie.
Duży balkon, cisza, spokój, ładny widok z okien
Stan mieszkania- do odświeżenia
Łazienka z wc w dobrym stanie, instalacja elektryczna wymieniona., na ścianach gładzie, na podłogach – panele
Czynsz – około 550 złotych.

zapraszamy na oględziny

kontakt w sprawie oferty Artur Kasperowicz 883 334 836

Udogodnienia:
BalkonPiwnica

Zabezpieczenia:
Domofon

239000.00 zł