1 piętro Osiedle Polne, 3 pokoje po remoncie

Lubin Polska Mieszkanie Sprzedaż Numer oferty: 458857
Cena 417 900 PLN
Cena za m² 7 503 PLN/m²
Powierzchnia 55.7 m²
Liczba pokoi 3
Rok budowy 1980
Piętro 1

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 55,7 m², położone na cenionym osiedlu Polne w Lubinie.

To miejsce, które od razu robi wrażenie – mieszkanie jest pachnące nowością, wykończone z dbałością o detale i w spójnym, eleganckim stylu z dominacją naturalnego drewna. Znajdziesz tu prawdziwe drewniane drzwi, harmonijne wykończenia i przytulny klimat, który sprawia, że chce się tu zamieszkać od razu.

? Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kameralnym budynku, w otoczeniu zieleni, wejście od podwórka.  Plac zabaw przy bloku.
Osiedle Polne to jedno z najbardziej lubianych miejsc w Lubinie – spokojne, przyjazne i świetne do życia.

Największe atuty:

mieszkanie po remoncie
✔ duży, słoneczny balkon z widokiem na drzewa i zielone podwórko
✔ spokojna, zielona okolica – dużo prywatności
✔  funkcjonalny, bardzo ustawny układ 
mieszkanie dwustronne – jasne i przewiewne
✔ duża, osobna kuchnia
✔ zabudowy w przedpokoju i sypialni
wszystkie meble i sprzęty w cenie

? Dlaczego warto?

To mieszkanie łączy w sobie wszystko, czego szukają kupujący:
gotowe do wprowadzenia – bez dodatkowych nakładów
✔ wysoki standard wykończenia
✔ świetna lokalizacja na lubianym osiedlu
✔ wyjątkowy klimat dzięki drewnianym elementom i naturalnym wykończeniom
 
Układ pomieszczeń:
przestronny salon – 13,56 m²
przytulna sypialnia – 11,97 m²
dodatkowy pokój (gabinet / pokój dziecka) – 9 m²
duża, osobna kuchnia – 10,88 m²
łazienka – 3,52 m²
duży balkon – aż 7,46 m²