0%prowizji 0% PCC Cesarskie Ogrody

Cesarzowice Polska Dom (Bliźniak) Sprzedaż Numer oferty: 386116
Cena 1 449 000 PLN
Cena za m² 9 073 PLN/m²
Powierzchnia 159.7 m²
Liczba pokoi 5
Rok budowy 2026

0% PCC | 0% PROWIZJI | Oferta deweloperska

Zapraszamy do odkrycia domu, który redefiniuje pojęcie luksusu. Ta inwestycja to harmonijne połączenie niespotykanej architektury z najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, zapewniającymi bezkompromisowy komfort życia.

Cesarzowice to urokliwa miejscowość pod Wrocławiem, która przyciąga wzrok przede wszystkim swoim zabytkowym zespołem pałacowo-parkowym. Dzięki strategicznemu położeniu blisko autostrady A4, wieś oferuje idealny balans między wiejskim spokojem a szybkim dostępem do każdej części Wrocławia. 

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej – 159,7m2 powierzchni użytkowej + ogród 151,48m2

Dom składa się z :
Parter:
– wiatrołap – 4,1m²
– strefa wejściowa – 2,1 m²
– toaleta – 2,23 m²
– pokój dzienny z aneksem kuchennym – 43,95 m²
– klatka schodowa – 3,05 m²
– spiżarnia -2,75 m²
– pomieszczenie gospodarcze – 3,37 m²
– garaż – 18,36 m²
Piętro:
– korytarz -7,12 m²
– sypialnia – 10,74 m²
– sypialnia – 11,74 m²
– sypialnia – 12,70 m²
– sypialnia – 11,42 m²
– łazienka- 5,91 m²
– łazienka- 5,65 m²
– garderoba – 6,64 m²
– garderoba -4,32m²
– klatka schodowa – 2,81 m²

W cenie nieruchomości znajduje się garaż oraz dwa dodatkowe miejsca postojowe.
Dodatkowo jest przygotowane poddasze – 40m2

Poczuj niesamowitą przestrzeń dzięki podwyższonym stropom aż do 3,1 m.
Dom wyposażony w pompę ciepła renomowanej marki Viessmann oraz system rekuperacji Mitsubishi, co gwarantuje niskie koszty utrzymania i świeże powietrze przez cały rok.