3 Pokoje | Nowa Sól | Blakon

Nowa Sól Polska Mieszkanie Sprzedaż Numer oferty: 427820
Cena 499 000 PLN
Cena za m² 8 048 PLN/m²
Powierzchnia 62 m²
Liczba pokoi 3
Rok budowy 1978
Piętro 2

3-pokojowe mieszkanie | Nowa Sól – os. Konstytucji 3 Maja | balkon | 62 m²

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m², położone na 2. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku w Nowej Soli.

To solidna propozycja dla rodziny albo dla kogoś, kto chce mieć trochę przestrzeni zamiast codziennego przeciskania się między meblami.

Podstawowe informacje:

powierzchnia: 62 m²
liczba pokoi: 3
piętro: 2 / 4
balkon: tak
piwnica: tak
kuchnia: osobna
rok budowy: 1978
stan: bardzo dobry

Układ mieszkania:

przestronny salon
dwie niezależne sypialnie
oddzielna kuchnia
łazienka
przedpokój

Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.

Standard i wyposażenie:

okna PCV
rolety antywłamaniowe
klimatyzacja
mieszkanie zadbane, gotowe do zamieszkania

Atuty nieruchomości:
3 niezależne pokoje – idealne dla rodziny
bardzo dobry stan techniczny
klimatyzacja
rolety antywłamaniowe
balkon i piwnica
funkcjonalny układ
2 piętro
dobra lokalizacja

Lokalizacja:

Osiedle Konstytucji 3 Maja to dobrze rozwinięta część Nowej Soli, oferująca wszystko, co potrzebne do codziennego życia.

W pobliżu znajdują się:

sklepy i punkty usługowe
restauracje
szkoły
parki i tereny zielone
przystanki komunikacji miejskiej

Dobre połączenie z centrum miasta oraz innymi dzielnicami.