powrót do wyników wyszukiwania

Gola

numer oferty: 3575/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
599 000 PLN 5 546,30 PLN za m2
Powierzchnia
108 m2
Liczba pokoi
5

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Małgorzata Jadwidzic

  • 727909821

  • mjadwidzic@renomahome.pl

  • ZAPROPONUJ CENĘ

    Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
  • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
599 000 PLN
Cena za m2
5 546,30 PLN
Powierzchnia
108 m2
Powierzchnia działki
1 380 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Rynek
Wtórny
Numer oferty
3575/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Prezentuję Państwu innowacyjny dom. Dom z drewna, ekologiczny, energooszczędny. Nieruchomość tworzy niepowtarzalny klimat. Drewno nieruchomości w połączeniu z pięknym, dużym ogrodem, zielenią i ciszą daje niebywałą magiczną przestrzeń. Cisza i przyroda kreują azyl spokoju.
Dom jest ogrzewany piecem gazowym.
Zimą urok dodaje kominek, rozprowadzany na cały budynek.
Ciepło uzyskać można również poprzez energooszczędne ogrzewanie podłogowe.

Na parterze znajduje się salon z połączoną kuchnią, dwie sypialnie i łazienka z prysznicem.

Z salonu jest wyjście na duży zadaszony taras z letnią kuchnią i grillem.

Na piętrze usytuowane dwie sypialnie, garderoba i łazienka z wanną.

Dodatkowe atuty domu:

- klimatyzacja
- kominek
- piękny duży zadaszony taras z kuchnią letnią i mały taras z przodu
- garderoba na poddaszu
- plac zabaw dla dzieci, miejsce na biwak
- miejsce na ognisko
- materiał na podwójny garaż
- wiata na dwa auta
- brama na pilot
- pełne ogrodzenie
- ogród pełen warzyw i owoców
- podwórko częściowo utwardzone kostką brukową około 300 m2

Zapraszam na prezentację.
Kontakt: 727 909 821

Dlaczego warto współpracować z Renomahome?
- ponieważ to współpraca ze specjalistami
- ponieważ to komfort i bezpieczeństwo klienta
- ponieważ stawiamy na rzetelność, profesjonalizm i lojalność
- ponieważ działamy kompleksowo ( oferujemy szeroki zakres usług związanych z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych)
- dzięki ścisłej współpracy z notariuszami, kancelariami prawnymi, biegłymi rzeczoznawcami, oraz bankami przeprowadzamy swoich klientów przez cały proces realizacji transakcji związanych ze sprzedażą i zakupem nieruchomości
- ponieważ wyróżnia nas kreatywność i ciągły rozwój na rynku nieruchomości

DODATKOWE INFORMACJE

Najlepsze oferty w jednym miejscu