powrót do wyników wyszukiwania

Wilcza

numer oferty: 10173/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
849 000 PLN 7 861,11 PLN za m2
Powierzchnia
108 m2
Liczba pokoi
4

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Angelika Korcz

 • 515309035

 • aglowacka@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
849 000 PLN
Cena za m2
7 861,11 PLN
Powierzchnia
108 m2
Powierzchnia działki
2 468 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
1
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1990
Rynek
Wtórny
Dostępne od
2023-08-17
Numer oferty
10173/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż urokliwa, widokowa nieruchomość położona wśród zieleni i lasów w miejscowości Wilcza pow. Kłodzki. Potencjalny nabywca może traktować nieruchomość jako dom letniskowo- wypoczynkowy albo jako dom całoroczny .

Dom o powierzchni użytkowej ok 90 m2 , w skład której wchodzą :

Parter:
- przestronny salon z otwartą , w pełni wyposażoną w sprzęt AGD kuchnią i wyjściem na taras,
- sypialnia
-przedpokój
-łazienka

Piętro :
- 2 sypialnie
-2 pomieszczenia gospodarcze które mogą zostać zaadoptowane pod garderobę

Dom po gruntownym remoncie który został przeprowadzony w 2018 roku, Wysoki standard wyposażenia i elegancki, nowoczesny wystrój łączy się z ciepłem wiejskiego domku w górach, zapewniając przyjemność z mieszkania. Wymienione zostały wszystkie instalacje ( elektryczna, wod-kan ), okna PCV w kolorze drewna , dom ocieplony z nową elewacją , drewniany parkiet, ogrzewanie elektryczne . Nieruchomość w pełni ogrodzona.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY OFERTY :

-bajeczny widok,
-nieruchomość gotowa do zamieszkania,
-możliwość nabycia domu z pełnym wyposażeniem,
-pięknie utrzymany zielony ogród ,

LOKALIZACJA :

-cicha i spokojna okolica w otoczeniu zieleni ,
-malownicza wieś położona między Kłodzkiem a Srebrną Górą,
- Dolina Wilczy zaliczana jest do najbardziej malowniczych dolin w Sudetach,
-dobry punkt wypadowy do pobliskich rezerwatów : Rezerwat przyrody Cisowa Góra i Rezerwat Przyrody Cisy,
-miejsce idealne zarówno do wędrówek letnich, jak i do aktywności na śniegu,

Współpraca z RenomaHome to gwarancja:

- profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości,
- pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego,
- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego,
- rzetelnego przekazania nieruchomości wraz z przepisaniem liczników,
- otrzymania atrakcyjnych zniżek na materiały wykończeniowe aż do 20%.

Zapraszamy!
Kontakt pod numerem: 515 309 035 lub pod mailem: aglowacka@renomahome.pl

DODATKOWE INFORMACJE
 • Ogrodzenie:Siatka
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Prąd:Tak
 • Ujęcie wody:Miejska
 • Rodzaj kanalizacji:Szambo

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.