powrót do wyników wyszukiwania

Ostroszowice

numer oferty: 10004/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
220 000 PLN 2 018,35 PLN za m2
Powierzchnia
109 m2
Liczba pokoi
5

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Edyta Mucha

 • 883332730

 • emucha@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
220 000 PLN
Cena za m2
2 018,35 PLN
Powierzchnia
109 m2
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
2
Stan budynku
Do drobnego remontu
Rok budowy
1900
Rynek
Wtórny
Dostępne od
2023-02-15
Numer oferty
10004/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

OKAZJA!!! ATRAKCYJNA CENA DO KOŃCA CZERWCA
Mieszkanie 109 M2 +OGRÓDEK, GARAŻ

Do sprzedania lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 109 M2 składający się z 2 poziomów :
parter i bezpośrednio nad nim drugi piętrze.

PARTER składa się z :
salonu, pokoju, dużej kuchni, łazienki z WC
PIĘTRO :
3 pokoje , dodatkowe pomieszczenie może służyć jako garderoba, pomieszczenie gospodarcze

Mieszkania znajdują się w kamienicy, jest to środkowa część pomiędzy dwoma budynkami. Dojazd do budynku drogą asfaltową.
Budynek jest w stanie dobrym, dach jest pokryty blachą, w jednym miejscu wymaga drobnej naprawy, okna PCV.
Mieszkanie jest ogrzewane za pomocą pieca gazowego dwufunkcyjnego marki termet w bardzo dobrym stanie.
Wszystko jest sprawne jednak cała instalacja rozprowadzona po mieszkaniu ma już ponad 30 lat.
Dodatkowo jest możliwość przełączenia ogrzewania na piec węglowy.
Całość składa się z dwóch mieszkań jedno znajduje się na parterze, wchodzi się do niego przez korytarz wspólny, drugie znajduje się na piętrze, aktualnie wchodzi się przez klatkę schodową.
Są duże możliwości jeśli chodzi o aranżację można zrobić dwa niezależne mieszkania lub wstawić schody i zrobić mieszkanie dwupoziomowe.
Dużym atutem jest własny ogródek, można wykonać bezpośrednie wyjście z dowolnego pomieszczenia na dole.
Do mieszkania należy garaż oraz dwie komórki.
Nieruchomość zlokalizowana jest ok 100 m od głównej drogi co zapewnia szybki dojazd, ale jednocześnie nie słychać hałasów.
W odległości ok 1 km jest wejście na szlaki turystyczne w góry.
Cena do negocjacji

Oferta na wyłączność
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ Z RENOMAHOME
- prowadzimy klientów oraz aktywnie uczestniczymy przez cały proces zakupu mieszkania,
- gwarantujemy opiekę prawną,
- zapewniamy konsultację z doradcą kredytowym
- ZYSKUJESZ także atrakcyjne zniżki na wykończenie mieszkania aż - 20%.
Nie czekaj! Dzwoń.
Zapraszam na prezentację
emucha@renomahome.pl tel. 883 332 730

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

DODATKOWE INFORMACJE
 • Materiał:Cegła
 • Typ okien:PCV, PCV
 • Ogród:Tak
 • Gaz:Tak
 • Ciepła woda:Piec gazowy
 • Rodzaj ogrzewania:Gazowe, CO własne, Węglowe

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.