powrót do wyników wyszukiwania

Świdnica

numer oferty: 9327/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
747 500 PLN 6 500 PLN za m2
Powierzchnia
115 m2
Liczba pokoi
4

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Beata Doruch

 • 883334756

 • bdoruch@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
747 500 PLN
Cena za m2
6 500 PLN
Powierzchnia
115 m2
Powierzchnia użytkowa
115 m2
Powierzchnia działki
200 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
1
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Szeregowy
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
9327/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

W sprzedaży domy szeregowe o powierzchni 115m2 w Świdnicy!
Brak PCC!

Dom składa się z:
- parteru (salon o powierzchni 30,85m2, kuchnia 11,41m2, toaleta, pomieszczenie gospodarcze i hol. Z salonu wyjście na przestronny taras o powierzchni 11,84m2)
- I piętra ( trzy pokoje o powierzchniach - 12,25, 12,25 i 17,94m2; łazienka oraz hol. Na piętrze również szeroki balkon - 9,41m2).

Ogrzewany piecem gazowym dwufunkcyjnym z rozprowadzonym ciepłem po podłodze. Okna trójszybowe PCV, drzwi zewnętrzne Hormann, ocieplenie budynku 20cm styropian.
Do każdej nieruchomości przynależy ogródek, idealny do wypoczynku.

Osiedle będzie monitorowane. Do każdej nieruchomości przynależą dwa miejsca parkingowe.
Przedstawione zdjęcia są zrobione na początku sierpnia 2022 roku plus dodane zostało zdjęcie z wizualizacji.
Dostępne pod koniec tego roku!

Blisko przystanek MPK, korty tenisowe, hala sportowa.

Zapraszam do kontaktu pod numerem: 883334756 lub pod mailem: bdoruch@renomahome.pl
Beata Doruch – numer licencji 24677

Współpraca z RenomaHome to gwarancja:
- profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości,
- pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego,
- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego,
- rzetelnego przekazania nieruchomości wraz z przepisaniem liczników.

DODATKOWE INFORMACJE
 • Materiał:Ytong
 • Dach:Dachówka ceramiczna
 • Typ okien:PCV, PCV
 • Liczba balkonów:1
 • Typ balkonów:Klasyczny
 • Liczba tarasów:1
 • Ogród:Tak
 • Kształt działki:Prostokąt
 • Droga dojazdowa:Kostka brukowa
 • Gaz:Tak
 • Prąd:Tak
 • Ujęcie wody:Miejska
 • Ciepła woda:Piec gazowy
 • Rodzaj kanalizacji:Miejska
 • Rodzaj ogrzewania:Podłogowe, Gazowe

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu