powrót do wyników wyszukiwania

Długołęka

numer oferty: 3370/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
389 990 PLN 3 196,64 PLN za m2
Powierzchnia
122 m2
Liczba pokoi
4

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Anna Wójcik

  • 883355717

  • awojcik@renomahome.pl

  • ZAPROPONUJ CENĘ

    Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
  • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
389 990 PLN
Cena za m2
3 196,64 PLN
Powierzchnia
122 m2
Powierzchnia użytkowa
120 m2
Powierzchnia działki
500 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Typ domu
Wolnostojący
Rynek
Wtórny
Numer oferty
3370/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

CENOWA -DOM BLIŹNIAK 120m2 ok. Długołeka
Przedstawiam PANSTWU nieruchomość w Nieciszowie około 13 km od granic Wrocławia,

Nieruchomość to przepiękny dwupoziomowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej wraz z ogrodem na działce o wielkości około 5 arów.Nieruchomość to budynek którego budowa zakończyła się 2019 roku,
całość wykonana z najwyższej jakości materiałów.

Instalacja elektryczna miedziana, nowa instalacja wodno-kanalizacyjna, gaz, szambo o wielkości 10 m³,

Dom został wybudowany przez profesjonalną firmę budowlaną, wszystko zarówno wygląda perfekcyjnie jak i funkcjonuje według najwyższych standardów dwudziestego pierwszego wieku.

Okna w całym domu są trzyszybowe co powoduje mniejszą utratę ciepła.

Dach wykonany z dachówki ceramicznej , ściany ceramiczne

Nieruchomość to około 120 mkw
powierzchni - na co składa się :

PARTER:

- Wiatrołap 3,76 mkw

- Garaż 17,04 mkw

- Hol 6,96 mkw

- Salon 24,16 m²

- Kuchnia 5,36 m²

- Toaleta 1,36 m²

- Kotłownia 3,26 m²

PIĘTRO:

- Pokój 12,01 m²

- Pokój 12,41 m²

- Pokój 10,95 m²

- Pokój 13,80 m²

- Łazienka 4,82 m²

MEDIA:

* Prąd

* Ogrzewanie – gazowe
Polecam i zapraszam na spotkanie oraz prezentację mieszkania !!!

Anna Wójcik
tel:883 355 717

DODATKOWE INFORMACJE

Najlepsze oferty w jednym miejscu