powrót do wyników wyszukiwania

Walim

numer oferty: 3597/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
245 000 PLN 1 960 PLN za m2
Powierzchnia
125 m2
Liczba pokoi
4

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Artur Kasperowicz

 • 883334836

 • akasperowicz@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
245 000 PLN
Cena za m2
1 960 PLN
Powierzchnia
125 m2
Powierzchnia użytkowa
180 m2
Powierzchnia działki
1 300 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
1
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1926
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Usytuowanie garażu
Przy budynku
Numer oferty
3597/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Sprzedamy
W uroczej, pełnej tajemnic miejscowości Walim, poniemiecki dom wolno stojący usytuowany przy głównej drodze niedaleko sklepów, przychodni, urzędu gminy, przystanku i szkoły.
Lokalizacja jest bardzo dogodna, bo pomimo bliskości infrastruktury, nieruchomość położona jest w spokojnym i zacisznym miejscu.
Stan budynku- do remontu, przekładki wymaga dach, choć komin jest po remoncie, elewacja wymalowana ale wymaga na pewno ocieplenia.
Dużym atutem jest ogrodzona, zagospodarowana, płaska działka .
Media - prąd z silą, gaz w budynku, woda miejska , kanalizacja ( na dzisiaj szambo) ale bez problemu można się przyłączyć do sieci.
Dom całkowicie podpiwniczony, suchy, bez oznak wilgoci.
Na powierzchnię mieszkalną składają się : na parterze- holl, łazienka, osobne wc, kuchnia i dwa pokoje
Natomiast na piętrze mamy holl, pokój, bardzo dużą sypialnię i schowek pod skosami.
Do ewentualnego zagospodarowania jest jeszcze przestrzeń na strychu. Do budynku przylega garaż
Okna zostały częściowo wymienione, drzwi zewnętrzne nowe, ogrzewanie stanowi piec do co na węgiel w piwnicy i pozostawione piece kaflowe.
ogólne wnętrze jest do unowocześnienia.
Dom nie za mały, nie za duży, działka też, dobra lokalizacja więc oferta godna uwagi.
cena do negocjacji. Zdjęcia z zewnątrz w siedzibie biura
kontakt w sprawie oferty Artur Kasperowicz 883 334 836
biuro zapewnia pełną obsługę transakcji
zapraszamy !!!

DODATKOWE INFORMACJE
 • Materiał:Cegła
 • Dach:Dachówka
 • Typ okien:Drewniane (stary typ), PCV, PCV
 • Poddasze użytkowe:Tak
 • Pomieszczenie gospodarcze:Tak
 • Piwnica:Tak
 • Ogród:Tak
 • Kształt działki:Nieregularny
 • Ukształtowanie działki:Płaska
 • Ogrodzenie:Mieszane
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Gaz:Tak
 • Siła:Tak
 • Prąd:Tak
 • Ujęcie wody:Miejska
 • Ciepła woda:Bojler
 • Rodzaj kanalizacji:Szambo
 • Rodzaj ogrzewania:Węglowe, Piec

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu