powrót do wyników wyszukiwania

Bielawa

numer oferty: 10292/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
520 000 PLN 3 714,29 PLN za m2
Powierzchnia
140 m2
Liczba pokoi
5

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Karolina Styś

  • 883355710

  • kstys@renomahome.pl

  • ZAPROPONUJ CENĘ

    Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
  • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
520 000 PLN
Cena za m2
3 714,29 PLN
Powierzchnia
140 m2
Powierzchnia działki
217 m2
Liczba pokoi
5
Rynek
Wtórny
Numer oferty
10292/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową okazję zakupu domu do odświeżenia w urokliwym mieście Bielawa. To doskonała inwestycja dla rodzin, które marzą o stworzeniu własnego, komfortowego mieszkania, z dostępem do licznych udogodnień oraz przestronnych przestrzeni.

Opis nieruchomości:
- Powierzchnia domu: 140 m²
- Liczba pokoi: 5
- Łazienki: 2
- Piwnica: Tak (całkowicie podpiwniczony)
- Garaż z kanałem: Tak
- Działka: 217 m²

To dom szeregowy, który oferuje wiele możliwości aranżacyjnych. Dzięki pięciu przestronnym pokojom, dwóm łazienkom oraz piwnicy, przyszli właściciele będą mieli szansę na stworzenie wymarzonego wnętrza, dostosowanego do swoich potrzeb.

Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy Bielawy, co zapewnia wygodę oraz spokój codziennego życia. Jednocześnie, bliskość sklepów, szkół, przedszkoli oraz komunikacji publicznej sprawia, że to doskonałe miejsce dla rodzin i osób pracujących w okolicznych miastach.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą i chcesz poznać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu. To idealna okazja do własnej przestrzeni, dostosowanej do Twoich potrzeb. Nie przegap tego wyjątkowego domu!

Nie czekaj - ta nieruchomość może stać się Twoim nowym, wymarzonym domem!
DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ Z RENOMAHOME
- prowadzimy klientów oraz aktywnie uczestniczymy przez cały proces zakupu mieszkania,
- gwarantujemy opiekę prawną,
- zapewniamy konsultację z doradcą kredytowym
- ZYSKUJESZ także atrakcyjne zniżki na wykończenie mieszkania aż - 20%.
Nie czekaj! Dzwoń.
Zapraszam na prezentację

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

DODATKOWE INFORMACJE

Najlepsze oferty w jednym miejscu