powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław

numer oferty: 9080/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
588 000 PLN 3 796,24 PLN za m2
Powierzchnia
154,89 m2
Liczba pokoi
5

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Anna Wójcik

 • 883355717

 • awojcik@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
588 000 PLN
Cena za m2
3 796,24 PLN
Powierzchnia
154,89 m2
Powierzchnia użytkowa
152,60 m2
Powierzchnia działki
370 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
2
Typ domu
Bliźniak
Rok budowy
2022
Rynek
Pierwotny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
1
Numer oferty
9080/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Wojtkowice 5 pokoi Blizniak/ OK. KATY WROCŁAWSKIE!
Polecam na sprzedaż Bliźniak w Miejscowości WOJKOWICE, bardzo dobry dojazd do centrum Wrocławia.
Budynek składa się Salon z aneksem , łazienka z prysznicem i garaż
2 piętro
4 pokoje , łazienka, pralnia.
Poddasze
Oddanie III 2022r.
Dachówka ceramiczna,kominy systemowe ceramiczne,ocieplenie styropian 15 +tynk cienkowarstwowe,okna 3 szybowe grafit na zewnątrz białe środki, rolety na parterze sterowane elektrycznie,parapety granitowe na zewnątrz,podbitka ,ogrzewanie gazowe z butli butla na własność,piec ,grzejniki firmy Viessmann, ogrzewanie podłogowe w kuchni łazienkach i korytarzach,inst elektryczne,tv,Internet,brama garażu ster elektrycz,drzwi wejściowe kmt.
Ściany z gazobetonu 24 udziałowi 12,strop teriwa,ocieplenie stropu 1 piętra 25cm wełny,na poddaszu deski na podłodze.kanalizacja szambo.Tynki gipsowe,posadzki wysłane.kostka betonowa przed budynkiem i na tarasie ,ogrodzenie z3 stron ,działka wyrównana.

Zapraszam serdecznie
Renomahome
Anna Wójcik

DODATKOWE INFORMACJE
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Gaz:Tak
 • Prąd:Tak
 • Rodzaj kanalizacji:Szambo

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu