powrót do wyników wyszukiwania

Sokolec

numer oferty: 10371/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
1 100 000 PLN 7 096,77 PLN za m2
Powierzchnia
155 m2
Liczba pokoi
4

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Izabela Doradca

 • 733988091

 • iurbanska@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
1 100 000 PLN
Cena za m2
7 096,77 PLN
Powierzchnia
155 m2
Powierzchnia użytkowa
155 m2
Powierzchnia działki
1 790 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
1
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
20009
Rynek
Wtórny
Numer oferty
10371/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Prezentujemy wolnostojący, trzykondygnacyjny dom jednorodzinny posadowiony na działce o powierzchni 17,9 ara w miejscowości w Sokolec. W domu znajdują się cztery apartamenty, każdy z niezależnym wejściem, aneksem kuchennym i łazienką. Na parterze 2 apartamenty z wyjściem do ogrodu o powierzchni 28 m2 i 22 m2, na piętrze 1 apartament o powierzchni 50 m2 z wyjściem na taras, na poddaszu 1 apartament z balkonem o powierzchni 45 m2. Dom wybudowany w 2000 roku, kryty gontem, posesja ogrodzona. Ogrzewanie gazowe zasilane kotłem gazowym ze zbiornika gazu w ziemi, alternatywnie piec na holzgaz, na piętrze ogrzewanie podłogowe elektryczne, na drugim piętrze dodatkowo klimatyzacja z funkcją grzania, zamontowane 4 solary do podgrzania wody. Szambo ekologiczne oraz drugie przelewowe. Woda z sieci miejskiej oraz z własnej studni. Posesja zadbana z pięknymi widokami na pobliskie góry.
Nieruchomość atrakcyjnie zlokalizowana w malowniczym paśmie Gór Sowich, gdzie znajdują się liczne szlaki turystyczne, wyciągi narciarskie, schroniska, dobre punkty gastronomiczne, wieże widokowe z kamienną ponad stu letnią wieżą widokową usytuowaną na szczycie gór Sowich - Wielka Sowa (około 1,5 h pieszo od posesji).
Dom idealny dla ludzi chcących uciec od zgiełku miejskiego, ceniących piękno przyrody, i kochających góry, doskonały jako inwestycja pod krótkoterminowy najem dla turystów.


DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ Z RENOMAHOME!!!
- prowadzimy klientów oraz aktywnie uczestniczymy przez cały proces zakupu nieruchomości,
- gwarantujemy opiekę prawną,
- zapewniamy konsultację z doradcą kredytowym

Zapraszam na prezentację

tel. 733988091
Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

DODATKOWE INFORMACJE
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu