powrót do wyników wyszukiwania

Sobótka

numer oferty: 5239/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
720 000 PLN 4 497,19 PLN za m2
Powierzchnia
160,10 m2
Liczba pokoi
5

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Wioletta Tylikowska

 • 530899800

 • wtylikowska@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
720 000 PLN
Cena za m2
4 497,19 PLN
Powierzchnia
160,10 m2
Powierzchnia użytkowa
160 m2
Powierzchnia działki
1 700 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
1
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2017
Rynek
Wtórny
Numer oferty
5239/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż urokliwie położony dom w zabudowie jednorodzinnej z widokiem na górę Ślęza
Dom wolno stojący 160 mkw plus garaż 25 mkw na działce 1700 mkw, usytuowany na uboczu Parku Krajobrazowego z pięknym widokiem na masyw Ślęzy. Miejsce ciche i ustronne z dala od głównej drogi.

Własne ujęcie wodne - studnia głębinowa - domowa stacja uzdatniania wody, dodatkowo studnia kręgowa do celów ogrodowych.
Dom wyposażony w rolety antywłamaniowe, duże okna dające wiele światła.
Brama wjazdowa na pilota.
Ogrzewanie podłogowe , piec na Pelet, plus kominek w salonie.
Duże przestrzenne pomieszczenia.
Parter domu to:
- salon plus kuchnia (otwarta przestrzeń do zagospodarowania), toaleta, pokój biurowy z dodatkowym wyjściem na ogród , wiatrołap, garaż, kotłownia.
Piętro:
- dwie sypialnie , przy każdej osobna łazienka. Sypialnia główna - garderoba (osobne pomieszczenie), które można przerobić na dodatkowy, pokój - duży taras 35 mkw z pięknym widokiem na pola oraz na cały masyw Ślęzy + duża łazienka Mniejsza sypialnia ma osobny balkon i łazienkę Poddasze (strych) nad całym domem.
Dom z potencjałem. Możliwości zmiany aranżacji. Dom wymaga kilku elementów wykończenia w środku jak i na zewnątrz.

Zapraszam na Prezentację
Wioletta Tylikowska
tel.530899800

W ZAKRESIE USŁUGI POŚREDNICTWA, DLA KLIENTÓW AGENCJI ZAPEWNIAMY PROFESJONALNYCH DORADCÓW FINANSOWYCH Z BOGATĄ OFERTĄ KREDYTOWĄ.

DODATKOWE INFORMACJE
 • Droga dojazdowa:Utwardzona

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu