powrót do wyników wyszukiwania

Pisary

numer oferty: 10048/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
1 299 999 PLN 8 124,99 PLN za m2
Powierzchnia
160 m2
Liczba pokoi
5

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Katarzyna Zielińska

 • 883355713

 • kzielinska@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
1 299 999 PLN
Cena za m2
8 124,99 PLN
Powierzchnia
160 m2
Powierzchnia działki
9 900 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
1
Typ domu
Wolnostojący
Rynek
Wtórny
Numer oferty
10048/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przedstawiamy dom w górach, położony w Pisarach, najdalej na południe w województwie dolnośląskim. Od zachodu wznoszą się Góry Bystrzyckie, a od wschodu Masyw Śnieżnika. Zaledwie 1,5 km od Czeskiej Granicy, 19km od Międzygórza oraz 33km od Ośrodka Narciarskiego Czarna Góra.
Dom o powierzchni około 160m2 oraz poddaszem użytkowym około 25m2. Na parterze znajduje się przedsionek, korytarz, kuchnia, dwa pokoje, łazienka oraz wyjście na taras. Piętro składa się z kuchni, dużego salonu około 40m2, sypialni oraz łazienki. Na poddaszu użytkowym znajduje się pokój gościnny. Dom posiada ocieplenie, izolację oraz odwodnienia. Do domu bezpośrednio przynależą pomieszczenia gospodarcze. Na posesji znajduje się również duża stodoła około 200m2 oraz dwa budynki gospodarcze, które można w pełni wykorzystać wobec indywidualnych potrzeb nawet jako osobne małe domki. Przed tarasem znajduje się oczko wodne nadające uroku usytuowania działki. Okna na parterze drewniane nowego typu a na piętrze plastikowe. Własna oczyszczalnia ścieków. Ogrzewanie: nowy piec na holzgas z zapasem drewna na około 3 lata. Dach ocieplony z blachodachówki. Instalacja stara na parterze i nowa na piętrze. Woda: studnie (dwa cieki, w tym jedna głębinowa).

Zapraszam na bezpłatną prezentację!

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ Z RENOMAHOME
- prowadzimy klientów oraz aktywnie uczestniczymy przez cały proces zakupu mieszkania,
- gwarantujemy opiekę prawną,
- zapewniamy konsultację z doradcą kredytowym
- ZYSKUJESZ także atrakcyjne zniżki na wykończenie mieszkania aż - 20%.
Nie czekaj! Dzwoń.
Zapraszam na prezentację

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

DODATKOWE INFORMACJE
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Prąd:Tak
 • Ujęcie wody:Studnia
 • Rodzaj kanalizacji:Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.