powrót do wyników wyszukiwania

Smolec

numer oferty: 9110/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
1 499 000 PLN 8 901,43 PLN za m2
Powierzchnia
168,40 m2
Liczba pokoi
5

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Anna Wójcik

 • 883355717

 • awojcik@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
1 499 000 PLN
Cena za m2
8 901,43 PLN
Powierzchnia
168,40 m2
Powierzchnia użytkowa
160 m2
Powierzchnia działki
1 100 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2014
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
1
Numer oferty
9110/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Smolec Piekny Dom5 pokoi, KANALIZACJA LUX 2014 /garaz
Zapraszam do zakupu nieruchomości położonej w miejscowości Smolec, Wrocław. Nieruchomość to dom wolnostojący usytuowany na działce o wielkości 1 100 mkw. Budynek w stanie idealnym, oddany do użytkowania w 2014 roku, wewnątrz w pełni wyposażony, ogród zagospodarowany. Nieruchomość położona w cichym i spokojnym miejscu, z dala od głównych dróg. W sąsiedztwie same domki jednorodzinne, dojazd drogą asfaltową. Ogrzewanie piecem na ekogroszek - istnieje możliwość zmiany na piec gazowy, gaz w drodze. Ogród od strony południowej.W okolicy sklepy spożywcze, hala sportowa, boisko, poczta, kościół i szkoła. Błyskawiczny dojazd do Wrocławia oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Jeżeli szukacie Państwo cichego spokojnego miejsca do życia w bliskiej odległości miasta to ta oferta jest dla WAS!!!

Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń:

Parter 94,30 mkw:

Wiatrołap 4,60 mkw
Hol 7,70 mkw
Kuchnia 11 mkw
Salon 31,50 mkw
Pokój 12 mkw
Łazienka 3,30 mkw
Pralnia 4,90 mkw
Garaż 19,30

Piętro 71,60 mkw:

Hol 11,30 mkw

Łazienka 5,60 mkw

Pokój 12,70 mkw

Pokój 12,70 mkw

Pokój 11,90 mkw

Garderoba 2,40 mkw

Garderoba 15 mkw

ZAPRASZAMY DO ZOBACZENIA MATERIAŁU WIDEO

OKOLICA:

* Komunikacja autobusowa

Auto: Wrocław, Autostradowa Obwodnica Wrocławia
Zakupy: Biedronka i i inne sklepy osiedlowe/usługi

MEDIA:

Prąd
Woda
Kanalizacja

ANna Wójcik
883355717

RenomaHome

DODATKOWE INFORMACJE
 • Ogród:Tak
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Ujęcie wody:Miejska
 • Rodzaj kanalizacji:Miejska

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu