powrót do wyników wyszukiwania

Krzeczyn Mały

numer oferty: 3582/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
360 000 PLN 1 674,42 PLN za m2
Powierzchnia
215 m2
Liczba pokoi
8

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Joanna Kusaj

 • 883355706

 • jkusaj@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
360 000 PLN
Cena za m2
1 674,42 PLN
Powierzchnia
215 m2
Powierzchnia użytkowa
215 m2
Powierzchnia działki
60 A
Powierzchnia działki - jednostka
a
Liczba pokoi
8
Liczba pięter
2
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1915
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Usytuowanie garażu
Przy budynku
Dostępne od
2019-10-03
Numer oferty
3582/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

W sprzedaży w ofercie piękny przedwojenny dworek oraz kompleks gospodarczym z 1915 roku. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego składającego się piętra, poddasza użytkowego oraz podpiwniczenia na całej powierzchni budynku. Dodatkowo wartość nieruchomości obejmuje zabudowana gospodarcze z cegły na działce o łącznej powierzchni 0,5955 ha.
Nieruchomość objęta w planie przestrzennego zagospodarowania oznaczona jako tereny mieszkaniowo-usługowe. Cały obiekt ma bardzo duży potencjał inwestycyjny. Doprowadzone są wszystkie media: prąd, gaz, woda i kanalizacja.
Nieruchomość mieszkalna posiada niepowtarzalny charakter, z powodzeniem może zostać przeznaczony pod pensjonat, restaurację, salę na imprezy okolicznościowe, lub też indywidualny dom z historią jako budynek mieszkalny. Nieruchomość składa się z 3 kondygnacji:
- podpiwniczenie: tu znajduje się 5 pomieszczeń, z czego poszczególne z nich pełniły pierwotnie odpowiednio przypisane funkcje. Pomieszczenie do przechowywania wina, pomieszczenie z kaflowym piecem kuchennym, wędzarnia, pomieszczenie z piecem chlebowym. Powierzchnia piwnicy tworzyła przestrzeń wykorzystana do praktycznych funkcji związanych z magazynowaniem zasobów oraz z przeznaczeniem gastronomicznym. Funkcjonalność tej kondygnacji z biegiem lat została częściowo zmodernizowana, co nie stanowi większego problemy do powrotu świetności całego obiekty do czasów świetności tuż po jego wybudowaniu.
- na piętrze znajduje się hol ze schodami prowadzącymi na ostatnią kondygnację: na piętrze znajdują się duże przestronne pokoje oddzielone drewnianymi oryginalnymi poniemieckimi futrynami z drzwiami. Przez duże i charakterystyczne dla tego typu architektury okna wpada światło dzienne rozświetlając pokoje z każdej ze stron. W każdym z pięciu pokoi znajdują się piękne w swej sztuce piece kaflowe (3 piece z czasów przedwojennych, oraz dwa powojenne).
- na drugie piętro prowadzą drewniane schody zabiegowe, a tu znajdują się kolejne pokoje z potencjałem do wykorzystania. Wysokość poddasza wystarczająca aby przeznaczyć ta przestrzeń na większą liczbę pokoi.
Pomieszczenia gospodarcze stanowią:
- stodoła około 330 m2 powstała z cegły, trzy bramy wjazdowe na przestrzał budynku, podpiwniczenie z przeznaczeniem na opał
- stodoła dwukondygnacyjna około 230 m2, całość z cegły, strop z cegły, żeliwne podpory/słupy,
- małe pomieszczenie z cegły modernizowane w latach powojennych 45 m2,
- stodoła drewniana, na posadzce ułożone cegły, pierwotnie dwie bramy wjazdowe,
- oraz ostatnie najmniejsze jako składzik 30 m2, połączenie posadzki z cegły z konstrukcją drewnianą;
Między budynkiem mieszkalnym a zagospodarowaniami znajduje się plac - dziedziniec. Obiekt historycznie należał do rodziny bardzo majętnej, pomnażającej swój majątek przez prowadzenie gospodarstwa rolnego. Funkcjonalność całego obiektu będącego zabytkiem - skarbem dolnego śląska nie ma ograniczeń, od indywidualnych do inwestycyjnych, agroturystycznych lub innych podobnych. Sama lokalizacja Krzeczyna Małego jest też bardzo praktyczna z uwagi na szybki dostęp do krajowej drogi S3.
Z uwagi na niekorzystny dla całego obiektu wpływ czasu cena nieruchomości stanowi wartość rynkową gruntu.
Więcej uroków nieruchomości pragnę zaprezentować osobiście, więc zapraszam do kontaktu i na prezentację. tel: 883355706.

DODATKOWE INFORMACJE
 • Materiał:Cegła
 • Dach:Dachówka
 • Typ okien:Drewniane (stary typ)
 • Poddasze użytkowe:Tak
 • Piwnica:Tak
 • Ogród:Tak
 • Kształt działki:Prostokąt
 • Ukształtowanie działki:Płaska
 • Ogrodzenie:Brak
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Gaz:Tak
 • Siła:Tak
 • Prąd:Tak
 • :Miejska na działce
 • Ciepła woda:Piec węglowy/drewno
 • :Miejska na działce
 • Rodzaj ogrzewania:Kominkowe, Węglowe

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu