powrót do wyników wyszukiwania

Skrzynka

numer oferty: 10163/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
590 000 2 863,64 za m2
Powierzchnia
220 m2
Liczba pokoi
6

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Izabela Doradca

 • 733988091

 • iurbanska@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
590 000
Cena za m2
2 863,64
Powierzchnia
220 m2
Powierzchnia użytkowa
220 m2
Powierzchnia działki
6 500 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
6
Liczba pięter
1
Typ domu
Inny
Rok budowy
1930
Rynek
Wtórny
Numer oferty
10163/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Prezentujemy poniemiecki dom jednorodzinny położony w miejscowości Skrzynka koło Lądka Zdrój na działce o powierzchni 0,65 ha. Dom piętrowy częściowo podpiwniczony z dużym strychem, dach docieplony, kryty blachą trapezową.
Parter:
- 2 pokoje, łazienka, kuchnia z piecem do gotowania połączona z czynnym piecem kaflowym w jednym z pokoi, kotłownia ;
Piętro:
- 4 pokoje w tym duży jasny salon i sypialnia z garderobą, łazienka z osobnym WC, kuchnia z piecem do gotowania, hol;
-duże poddasze do zagospodarowania.

Zabudowa przedwojenna, mury grube z cegły, podwórko utwardzone w kształcie kwadratu. Na terenie posesji duży, zagospodarowany ogród z nasadzeniami zieleni drzew iglastych i owocowych. Media: prąd, woda z własnej studni, szambo. Centralne ogrzewanie piecem na węgiel/drewno, ponadto 2 niezależne piece w obu kuchniach. Do domu prowadzą dwa wejścia, jedno z ogrodu, drugie od front, umożliwiając wyodrębnienie dwóch osobnych mieszkań bądź apartamentów na wynajem.
Na terenie posesji posadowione są dwa budynki gospodarcze-stodoły murowane z cegły do pierwszej kondygnacji i drewniane na poddaszu, kryte dachówką. Oba obiekty do remontu lub rozbiórki z możliwością odzysku drewna do ponownego wykorzystania. Jedna ze stodół częściowo rozebrana.
Nieruchomość atrakcyjnie zlokalizowana, stanowi doskonałą bazę wypadową w pobliskie góry - dojazd 30 min do Czarnej Góry, 15 min do Lądka Zdroju, 20 min do Kłodzka, doskonała inwestycja pod agroturystykę, bądź miejsce osiedlenia się dla ludzi ceniących piękno gór.
Cena negocjacji !!!

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ Z RENOMAHOME
- prowadzimy klientów oraz aktywnie uczestniczymy przez cały proces zakupu mieszkania,
- gwarantujemy opiekę prawną,
- zapewniamy konsultację z doradcą kredytowym
- ZYSKUJESZ także atrakcyjne zniżki na wykończenie mieszkania aż - 20%.
Nie czekaj! Dzwoń.
Zapraszam na prezentację

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

DODATKOWE INFORMACJE
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.