powrót do wyników wyszukiwania

Lądek-Zdrój

numer oferty: 4877/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
1 830 000 PLN 762,50 PLN za m2
Powierzchnia
2 400 m2
Liczba pokoi
8

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Katarzyna Zielińska

 • 883355713

 • kzielinska@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
1 830 000 PLN
Cena za m2
762,50 PLN
Powierzchnia
2 400 m2
Powierzchnia użytkowa
600 m2
Powierzchnia działki
3 555 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
8
Liczba pięter
3
Stan budynku
Do adaptacji
Typ domu
Inny
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
4877/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Do sprzedania nieruchomość zabudowana ogrodzona.

Budynek wraz z dużymi pomieszczeniami gospodarczymi.
Doskonała inwestycja pod pensjonat, hotelik , ośrodek wypoczynkowy.

Parter: 5 pomieszczeń + korytarz oraz mała piwnica , wejście z dwóch stron
drzwi nowe antywłamaniowe metalowe .

I piętro: pow 213 m 8 pomieszczeń w tym dwie nowo urządzone łazienki.

II piętro: strych : do zabudowy

Nowe okna , dach blacho-dachówka czerwona
3 kominy,Bojler elektryczny na ciepłą wodę ogrzewanie kominkowe oraz częściowo rozbudowana sieć podłączeń do centralnego ogrzewania, trójfazowy prąd
Stara studnia oraz dopływ wody źródlanej.
Okolica wśród zieleni , Natura 2000.

DODATKOWE INFORMACJE
 • Materiał:Mieszany
 • Dach:Dachówka
 • Typ okien:Drewniane (stary typ), PCV, PCV
 • Poddasze użytkowe:Tak
 • Piwnica:Tak
 • Ogrodzenie:Siatka
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi:Cicha
 • Komunikacja:PKS
 • Widok na:Pola, Rzeka, Las, Góry
 • Prąd:Tak
 • Ujęcie wody:Studnia
 • Ciepła woda:Bojler
 • Rodzaj kanalizacji:Miejska
 • Rodzaj ogrzewania:CO własne

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W OKOLICY

Najlepsze oferty w jednym miejscu