powrót do wyników wyszukiwania

Bielany Wrocławskie

numer oferty: 3496/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
1 589 998 PLN 5 910,77 PLN za m2
Powierzchnia
269 m2
Liczba pokoi
5

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Anna Wójcik

  • 883355717

  • awojcik@renomahome.pl

  • ZAPROPONUJ CENĘ

    Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
  • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
1 589 998 PLN
Cena za m2
5 910,77 PLN
Powierzchnia
269 m2
Powierzchnia użytkowa
260 m2
Powierzchnia działki
700 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
2
Typ domu
Bliźniak
Rok budowy
2014
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
2
Numer oferty
3496/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Perełka DOM- BLIŹNIAK/BIELANY WROCŁASKIE 260m2

Przedstawiam PANSTWU oferte na sprzedaz DOM w doskonałej lokalizacji.--Bielany Wrocławskie!!


NIERUCHOMOŚĆ w bardzo dobrym podwyższonym STANDARDZIE

NIERUCHOMOŚĆ posiada w okna antywłamaniowe,dębowe schody i drzwi,
NIERUCHOMOSC o o pow ok 268m2

Ogrzewanie podłogowe w łazienkach.
Parter DOMU składa sie :
garderoba, , łazienka z prysznicem, pokój (23 mkw), salon
połączony z jadalnią oraz kuchnią (ok. 50 mkw) z bezpośrednim wyjściem na
taras i do ogrodu.

Piętro DOMU

3 sypialnie
(21,8m2, 23,8m2, 25m2)
z, garderoba ,
przestronna łazienka z wanną
do domu przynależy duży garaż na 2 samochody

oraz na posesji możliwość parkowania dodatkowego samochodu.
W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, gimnazjum oraz nowe przedszkole, szkoła językowa, zespół boisk sportowych, sklepy


Dom znajduje się na Bielanach Wrocławskich
(odległość do Centrum ok.7,km) .
Komunikacja autobusowa.

Dom posiada w okna antywłamaniowe, dębowe schody i drzwi,
DOM ma ogrzewanie podłogowe w łazienkach.
LINK DO OFERT INNYCH AGENTA
http://renomahome.pl/anna-wojcik/?agentId=35529


-prowadzimy klientów oraz aktywnie uczestniczymy przez cały proces zakupu mieszkania,

-zapewniamy konsultację z doradcą kredytowym,


Polecam i zapraszam na spotkanie oraz prezentację mieszkania !!!

Anna Wójcik
tel:883 355 717

DODATKOWE INFORMACJE

Najlepsze oferty w jednym miejscu