powrót do wyników wyszukiwania

Długołęka

numer oferty: 6176/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
1 489 900 PLN 5 398,19 PLN za m2
Powierzchnia
276 m2
Liczba pokoi
8

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Anna Wójcik

 • 883355717

 • awojcik@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
1 489 900 PLN
Cena za m2
5 398,19 PLN
Powierzchnia
276 m2
Powierzchnia użytkowa
225 m2
Powierzchnia działki
3 400 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
8
Liczba pięter
1
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2015
Rynek
Wtórny
Numer oferty
6176/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

DŁUGOŁĘKA / DOM WOLNOSTOJĄCY
PERELKA DOM SZCZODRE - DŁUGOŁĘKA / DOM WOLNOSTOJĄCY 260 MKW
Do sprzedania komfortowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym wraz z osobnym budynkiem gospodarczo-garażowym o pow. 42 mkw na działce o powierzchni 3400 mkw.
Powierzchnia całkowita domu 260 mkw, użytkowa 225 m2
Luksusowy dom jednorodzinny wybudowany w 2015 roku z najlepszych materiałów. Instalacje internetowa, alarmowa i domofonowa, rozprowadzona instalacja centralnego odkurzacza, rozprowadzona instalacja klimatyzacji w gabinecie, salonie i sypialniach.
Ogrzewanie podłogowe w kuchni, jadalni, wc i łazience, w pozostałych pomieszczeniach grzejniki płytowe, w łazienkach dodatkowo grzejniki drabinkowe.
W kuchni wysokiej jakości meble kuchenne z wbudowanym sprzętem AGD

Powierzchnie pomieszczeń (liczone po podłogach):

PARTER 138,20 MKW:

wiatrołap - 3,7 mkw

pokój - 11,5 mkw

toaleta - 3,4 mkw

pralnia - 3,0 mkw

hall - 13,2 mkw

salon - 36,8 mkw

jadalnia - 27,8 mkw

kuchnia - 10,5 mkw

kotłownia - 5,5 mkw

garaż - 22,8 mkw

PODDASZE 138,60 mkw

5 pokoi + hol + łazienka + garderoba

Nieruchomość stanowi pełną własność z KW bez obciążeń i zobowiązań, wszystkie media miejskie, biologiczna oczyszczalnia ścieków ze studnią chłonną + możliwość wpięcia do wykonanej sieci kanalizacyjnej.

Nieruchomość położona w podwrocławskiej miejscowości Szczodre, gm. Długołęka.

Bardzo korzystna lokalizacja - szybki dojazd do centrum Wrocławia (ok. 15 min do pl.Grunwaldzkiego) oraz do obwodnicy.


W ZAKRESIE USŁUGI POŚREDNICTWA, DLA KLIENTÓW AGENCJI ZAPEWNIAMY PROFESJONALNYCH DORADCÓW FINANSOWYCH Z BOGATĄ OFERTĄ KREDYTOWA

DODATKOWE INFORMACJE
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu