powrót do wyników wyszukiwania

Ruja

numer oferty: 4944/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
80 000 PLN 26,67 PLN za m2
Powierzchnia
3 000 m2
Liczba pokoi
3

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Magdalena Baranowska

 • 727910398

 • mbaranowska@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
80 000 PLN
Cena za m2
26,67 PLN
Powierzchnia
3 000 m2
Powierzchnia użytkowa
60 m2
Powierzchnia działki
3 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Wolnostojący
Rynek
Wtórny
Numer oferty
4944/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przedstawiam przytulny dom parterowy zlokalizowany w miejscowości Ruja (ok. 20 km od Legnicy)

Dom obejmuje:
-> 3 sypialnie
-> 1 kuchnię
-> 1 łazienkę
-> 1 pomieszczenie gospodarcze

Dom wymaga remontu jednak jego wnętrze jest łatwe do zaadaptowania i urządzenia. Do nieruchomości przynależy także imponujący ogród oraz 1ha działki, którą można wyodrębnić z zakupu.
Dom pochodzi z zabudowy tzw.poniemieckiej, jednak nie jest objęty nadzorem konserwatorskim, co może ułatwić prowadzone prace budowlane. Nieruchomość jest położona w przyjemniej, niewielkiej miejscowości, która sprawi, że można w niej odpocząć od miejskiego zgiełku i pośpiechu.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą, nieruchomość jest atrakcyjna i z pewnością warta obejrzenia

DODATKOWE INFORMACJE
 • Materiał:Cegła
 • Dach:Dachówka ceramiczna
 • Typ okien:Drewniane (stary typ)
 • Ukształtowanie działki:Płaska
 • Ogrodzenie:Siatka
 • Droga dojazdowa:Utwardzona
 • Siła:Tak
 • Prąd:Tak
 • Ujęcie wody:Miejska
 • Rodzaj kanalizacji:Miejska

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu