powrót do wyników wyszukiwania

Zalesie

numer oferty: 9815/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
1 837 500 PLN 5 250 PLN za m2
Powierzchnia
350 m2
Liczba pokoi
6

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Izabela Doradca

 • 733988091

 • iurbanska@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
1 837 500 PLN
Cena za m2
5 250 PLN
Powierzchnia
350 m2
Powierzchnia użytkowa
300 m2
Powierzchnia działki
5 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
6
Liczba pięter
1
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1900
Rynek
Wtórny
Numer oferty
9815/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Prezentujemy dom położony na 50 arowej działce w Górach Bystrzyckich w pobliżu Bystrzycy Kłodzkiej. Dom 3 kondygnacyjny o powierzchni całkowitej około 350 m2 składa się z kamiennego przyziemia 100 m2, wysokiego parteru 100 m2 i poddasza użytkowego 100m2, kotłowni, korytarza i klatki schodowej łącznie 50 m2. Do użytku domowników są 3 pokoje, kuchnia, duży salon i 2 łazienki. Ponadto dwa w pełni wyposażone komfortowe apartamenty o powierzchni 70 i 90 m2 z osobnymi wejściami, łazienkami i aneksami kuchennymi wynajmowane dla turystów. Wokół domu taras o pow 100m2, przydomowy warsztat oraz ziemianka, dwie wiaty i odrestaurowana stodoła (70m2) z projektem budowlanym na cele mieszkaniowe (obecnie stan surowy zamknięty).
Dom z 1900 roku po przebudowie i gruntownym remoncie w latach 2018-2021, ogrzewany pompą ciepła woda/ powietrze z możliwością chłodzenia latem, w apartamentach kominki, woda ze studni głębinowej, bezobsługowy system uzdatniania wody, przydomowa oczyszczalnia ścieków.
Działka zadbana z licznymi nasadzeniami drzew iglastych (modrzewie, jodły, daglezje) oraz dwuletnie drzewka owocowe. Wydzielona i uprawiona działka warzywna z tunelem foliowym oraz duże przelewowe i zarybione oczko wodne z tarasem.
Cała posesja ogrodzona z dwiema bramami wjazdowymi i monitoringiem. Dom bardzo atrakcyjnie zlokalizowany doskonały dla osób kochających naturę i góry.

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ Z RENOMAHOME!!!
- prowadzimy klientów oraz aktywnie uczestniczymy przez cały proces zakupu nieruchomości,
- gwarantujemy opiekę prawną,
- zapewniamy konsultację z doradcą kredytowym

Zapraszam na prezentację

tel. 733988091

DODATKOWE INFORMACJE
 • Droga dojazdowa:Utwardzona

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu