powrót do wyników wyszukiwania

Świdnica

numer oferty: 4036/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
550 000 PLN 1 195,65 PLN za m2
Powierzchnia
460 m2
Liczba pokoi
6

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Beata Doruch

 • 883334756

 • bdoruch@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
550 000 PLN
Cena za m2
1 195,65 PLN
Powierzchnia
460 m2
Powierzchnia użytkowa
460 m2
Powierzchnia działki
294 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
6
Liczba pięter
3
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1880
Rynek
Wtórny
Numer oferty
4036/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana budynkiem użytkowym mieszczącym się w bliskich okolicach Rynku. Nieruchomość w zabudowie zwartej, dwuskrzydłowy na planie litery L, trzykondygnacyjny, z dwupoziomowym strychem.
Obiekt jest wpisany do rejestru zabytków.
Powierzchnia wynosi 460m2:
parter - 200m2, wysokość 3,6m
pierwsze piętro - 204m2, wysokość 5,2m
drugie piętro - 56m2.
Usytuowany na działce 294m2.
Według planu zagospodarowania przestrzennego ma funkcję wytwórczą, magazynową, transportową z towarzyszącymi urządzeniami oraz usługową z towarzyszącymi mieszkaniami i zielenią. Dlatego idealnie sprawdził by się pod salę fitness, pub, lokale usługowe oraz mieszkalne.
Dużym atutem są sklepienia kolebkowe z lunetami. W pomieszczeniu poddasza występują sklepienia typu klasztornego.
Doprowadzone media: woda, energia elektryczna (w dużej części wymieniona), kanalizacja. Budynek wyposażony w instalację odgromową. Brak ogrzewania, możliwość zrobienia gazowego.
W 2017 roku został wykonany kapitalny remont całego dachu na łączną kwotę 160.000,- - wymieniona karpiówka ceramiczna układana podwójnie w łuskę. Dach dwuspadowy z lukarnami powiekowymi usytuowanymi w dwóch kondygnacjach nakrytymi osobnymi daszkami pulpitowymi. Budynek z cegły. Okna metalowe stare.
Na podłodze na parterze położona terakota, na piętrze wykładzina.

Współpraca z RenomaHome to gwarancja:
- profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości,
- bezpłatnej pomocy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego lub gotówkowego,
- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego,
- rzetelnego przekazania nieruchomości wraz z przepisaniem liczników.
Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A.
Dodatkowo w naszym biurze jest Punkt Tauronu! U nas zawrzesz nowe umowy, przepiszesz dotychczasowe, a także w ramach jednego pakietu na dostawę gazu i prądu otrzymasz rabat 
Zapraszamy!
Kontakt pod numerem: 883334756 lub pod mailem: bdoruch@renomahome.pl
Beata Doruch – numer licencji 24677

DODATKOWE INFORMACJE
 • Materiał:Cegła
 • Dach:Dachówka ceramiczna
 • Typ okien:Stare
 • Poddasze użytkowe:Tak
 • Dostępne w okolicy:Apteka, Sklep, Przychodnia lekarska, Fitnes, Plac zabaw, Kościół, Komenda policji, Restauracja, Szkoła, Przedszkole, Park, Bank
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Komunikacja:Autobus
 • Widok na:Inne budynki, Podwórko
 • Prąd:Tak
 • Ujęcie wody:Miejska
 • Rodzaj kanalizacji:Miejska

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu