powrót do wyników wyszukiwania

Boboszów

numer oferty: 9766/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
285 000 PLN 3 064,52 PLN za m2
Powierzchnia
93 m2
Liczba pokoi
2

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Patrycja Sznajger

 • 883355720

 • psznajger@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
285 000 PLN
Cena za m2
3 064,52 PLN
Powierzchnia
93 m2
Powierzchnia działki
3 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
2
Liczba pięter
1
Stan budynku
Do kapitalnego remontu
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1900
Rynek
Wtórny
Dostępne od
2023-03-01
Numer oferty
9766/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż murowany, podpiwniczony dom, z pierwszej połowy XX wieku, posadowiony na działce o wielkości 30 arów (nr działki 306). Nadaje się na zarówno na dom wypadowy jak i do zamieszkania na stałe dla osób ceniących sobie spokój i piękno przyrody. Działka zróżnicowana, ma bezpośredni dostęp do rzeki, rosną na niej między innymi drzewa owocowe, jest również miejsce na rekreację, jak i uprawę własnego ogródka. Dom ogrzewany jest piecami kaflowymi, woda doprowadzona jest z własnej studni.
Parter domu to 92,5 m2, na które składają się:
pokój z wydzieloną strefą kuchenną o wielkości 34.3 m2,
2 pomieszczenia gospodarcze o łącznej powierzchni 12,8 m2,
sypialnia, która ma 18,8 m2 oraz dodatkowe pomieszczenie wielkości 9,8 m2, są oddzielone korytarzem o powierzchni 13,4 m2, z którego jest zejście do piwniczki wielkości 3,3 m2.
Dom posiada także piętro, na którym znajduje się 1 pokój i otwarta przestrzeń do samodzielnej adaptacji. Dodatkową przestrzeń stanowi strych, który również może zostać zaadoptowany na pomieszczenia mieszkalne. Do domu przylega stodoła. Całość wymaga remontu i własnej aranżacji. Okolica jest bardzo cicha i spokojna. Droga przy, której znajduje się nieruchomość jest drogą dojazdową do pozostałych kilku posesji.

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ Z RENOMAHOME
- prowadzimy klientów oraz aktywnie uczestniczymy przez cały proces zakupu nieruchomości,
- gwarantujemy opiekę prawną,
- zapewniamy konsultację z doradcą kredytowym,
- doradzamy w aranżacji nieruchomości

Zapraszam do kontaktu.
Patrycja Sznajger
tel. 883 355 720
psznajger@renomahome.pl

DODATKOWE INFORMACJE
 • Materiał:Cegła
 • Dach:Dachówka betonowa
 • Typ okien:PCV, PCV
 • Kształt działki:Trapez
 • Działka narożna :Tak
 • Ukształtowanie działki:Zróżnicowana
 • Aranżacja działki:Drzewa, Trawnik
 • Ogrodzenie:Mieszane
 • Dostępne w okolicy:Rzeka, Las, Góry
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi:Cicha
 • Komunikacja:Brak
 • Widok na:Rzeka, Podwórko, Las
 • Prąd:Tak
 • Ujęcie wody:Studnia
 • Ciepła woda:Bojler
 • Rodzaj ogrzewania:Węglowe

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu