powrót do wyników wyszukiwania

Lubnów

numer oferty: 10317/5239/ODS

Wyślij znajomemu

 
239 000 PLN 2 542,55 PLN za m2
Powierzchnia
94 m2
Liczba pokoi
4

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Angelika Korcz

 • 515309035

 • aglowacka@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
239 000 PLN
Cena za m2
2 542,55 PLN
Powierzchnia
94 m2
Powierzchnia użytkowa
94 m2
Powierzchnia działki
1 530 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
1
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Piętro domu
Rynek
Wtórny
Numer oferty
10317/5239/ODS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Do sprzedania połowa domu położonego we wsi Lubnów gm. Ziębice .

Nieruchomość składa się z mieszkania o powierzchni 94 m2 w skład którego wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka i pokój na parterze o powierzchni ok. 30 m2 ( w chwili obecnej znajduje się tam piec od C.O ) . Dodatkowo do lokalu przynależy ok 60 m2 oddzielonego strychu który można zaadoptować i stworzyć osobne mieszkanie lub połączyć i zrobić mieszkanie dwupoziomowe. Dodatkowo do nieruchomości przynależą :pomieszczenia gospodarcze, komórka i 50 % udziałów w działce o powierzchni 2175 m2 . Instalacja elektryczna miedziana, ogrzewanie C.O piec na opał stały, okna PCV + drewniane, szambo, gaz ( tylko i wyłącznie z butli ). Pokrycie dachu : stara dachówka karpiówka.

Nieruchomość ogrodzona , wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej- gminnej.

Lokalizacja : Lubnów mieści się w powiecie ząbkowickim w gminie Ziębice tylko 5 km od Zalewu Paczkowskiego.

Współpraca z RenomaHome to gwarancja:
- profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości,
- pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego,
- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego,
- rzetelnego przekazania nieruchomości wraz z przepisaniem liczników,
- otrzymania atrakcyjnych zniżek na materiały wykończeniowe aż do 20%.

Zapraszamy!
Kontakt pod numerem: 515 309 035 lub pod mailem: aglowacka@renomahome.pl

DODATKOWE INFORMACJE
 • Materiał:Cegła
 • Dach:Dachówka
 • Typ okien:PCV, Drewniane (stary typ), PCV
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Prąd:Tak
 • Ujęcie wody:Miejska
 • Rodzaj kanalizacji:Szambo - szczelne
 • Rodzaj ogrzewania:CO własne

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu