powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław

numer oferty: 87/5239/ODW

Wyślij znajomemu

 
4 100 PLN 34,17 PLN za m2
Powierzchnia
120 m2
Liczba pokoi
4

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Anna Wójcik

  • 883355717

  • awojcik@renomahome.pl

  • ZAPROPONUJ CENĘ

    Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
  • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
4 100 PLN
Powierzchnia
120 m2
Powierzchnia użytkowa
120 m2
Powierzchnia działki
100 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Szeregowy
Rok budowy
2020
Rynek
Wtórny
OPIS NIERUCHOMOŚCI

DOM /KARŁOWICE 4 POKOJE NOWY LUX!
Do wynajęcia dom 4 pokojowy 102m2 bezpośrednio przy parku. Dom dwulokalowy.
WOLNY OD ZARAZ!
Bardzo wysoki standard, nowo wybudowany i wykończony, jest to pierwszy wynajem.
Cicha uliczka, z okien widok na park, duży taras 10m2.
Duże okna z roletami, doświetlenie wschód zachód.
W cenie przydzielone miejsce postojowe bezpośrednio przy wejściu.
LOKALIZACJA: Wrocław Karłowice/Poświętne ul. Pakosławska. Idealna lokalizacja 4.5 km do rynku (15 minut tramwajem,10minut samochodem), 500m do obwodnicy śródmiejskiej, 1.5km do drogi S5 i obwodnicy autostradowej, 500m CH MARINO. Bezpośrednio przy willi park miejski ze stawem na spacery lub aktywność sportową, ścieżki rowerowe.
POMIESZCZENIA: 4 ustawne pokoje, przestrzenna kuchnia z jadalnią, 2 łazienki, korytarz z przestrzenią hobby, duże poddasze nieużytkowe
Dowolna możliwość aranżacji mieszkania: np. 3 sypialnie i pokój dzienny lub 2 sypialnie 2-osobowe pokój dzienny i pracownia.
WYPOSAŻENIE:
Mieszkanie jest częściowo umeblowane i wyposażone we wszystkie sprzęty AGD
Meble: kuchnia w zabudowie, duży stół z krzesłami, meble łazienkowe, szafy na ubrania.
Sprzęty AGD: pralka, zmywarka 60cm, duża lodówka, płyta indukcyjna, okap, piekarnik
Łazienki wyposażone są w kabinę prysznicową oraz wannę.
Informacje dodatkowe: drzwi i rolety antywłamaniowe, instalacja alarmowa.
MEDIA: Indywidualne liczniki. Rozliczenie za media wg zużycia na podstawie odczytów z liczników. Ogrzewanie gazowe – nowy ekonomiczny kocioł kondensacyjny z zasobnikiem.
KOMUNIKACJA:
5 minut pieszo do pętli tramwajowej Poświętne przy CH Marino i przystanku autobusowego: tramwaj nr 1(na Biskupin przez Pl.Grunwaldzki), tramwaj nr 7 na Klecinę (przez Rynek i Powstańców Śląskich), tramwaj nr 15 do Parku Południowego (przez Dworzec Główny), autobus nr 129 na lotnisko, nr 908.
10 minut pieszo do przystanku na ul. Kamieńskiego: autobusy K, 130, 144, 319.
OPŁATY:
Czynsz najmu: 4.100zł (umowa na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia)
Opłaty administracyjne: 300zł (w tym opłata za zarządzanie, ubezpieczenie, serwisowanie instalacji)
Opłaty za media i śmieci: Liczniki wg zużycia, opłata za śmieci naliczona od ilości mieszkańców.

LINK DO OFERT INNYCH AGENTA
http://renomahome.pl/anna-wojcik/?agentId=35529Polecam i zapraszam na spotkanie oraz prezentację mieszkania !!!

Anna Wójcik
tel:883 355 717

DODATKOWE INFORMACJE

Najlepsze oferty w jednym miejscu