powrót do wyników wyszukiwania

Świerki

numer oferty: 3381/5239/OGS

Wyślij znajomemu

 
140 000 PLN 35,85 PLN za m2
Powierzchnia
39,05 m2

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Katarzyna Zielińska

  • 883355713

  • kzielinska@renomahome.pl

  • ZAPROPONUJ CENĘ

    Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
  • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
140 000 PLN
Cena za m2
35,85 PLN
Powierzchnia działki
39,05 A
Powierzchnia działki - jednostka
a
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
3381/5239/OGS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Oferujemy Państwu na sprzedaż przepiękne działki położone w miejscowości Świerki, niedaleko Nowej Rudy w województwie dolnośląskim.
Grunt położony jest w uroczym malowniczym miejscu u podnóża gór, na granicy lasu; dookoła wspaniałe widoki, czyste powietrze i spokój.
W promieniu około 100 metrów nie ma żadnych zabudowań, natomiast w pobliżu we wsi znajduje się niewielki sklep.
Działki o powierzchni 30 arów nie są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, nie zostały też wydane warunki zabudowy, ale można na nich wybudować domki letniskowe o powierzchni do 35 m2. Zostały wydane warunki przyłączenia do energii elektrycznej, zaopatrzenie w wodę można uzyskać po wywierceniu studni.


Przez wieś przebiegają linie kolejowe Wałbrzych - Kłodzko i Kudowa Zdrój - Jelenia Góra; bardzo blisko do granicy z Czechami.

Odległość do:
Wrocławia - ok. 80 km (1h30 min)
Kłodzka - ok. 30 km (40 min)
Nowej Rudy - 11 km (10 min)
Głuszycy - 11 km (10 min)
Wałbrzycha - 30 km (35 min)
Ośrodków narciarskich w Sokolcu i Rzeczce - 6 km (15 min)

Zapraszam na bezpłatną prezentację!

Nie czekaj! Dzwoń.

Katarzyna Zielińska
tel.883-355-713Współpraca z RenomaHome to gwarancja:
- profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości,
- pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego,
- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego,
- rzetelnego przekazania nieruchomości wraz z przepisaniem liczników.

Serdecznie polecam!

DODATKOWE INFORMACJE

Najlepsze oferty w jednym miejscu