powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław, Sołtysowice

numer oferty: 3420/5239/OGS

Wyślij znajomemu

 
479 000 PLN 1 073,99 PLN za m2
Powierzchnia
446 m2

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Adam Mielcarek

 • 530899800

 • amielcarek@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
479 000 PLN
Cena za m2
1 073,99 PLN
Powierzchnia działki
446 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trójkąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Gaz
Tak
CO Miejskie
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Numer oferty
3420/5239/OGS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Działka budowlana na Sołtysowicach / 446 m2.

Super działka pod budowę domu/ Sołtysowice!
Sprzedam działkę budowlaną Wrocław Sołtysowice o powierzchni 446m2. Grunt przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną, wszystkie media w obrębie działki.
Działka położona na osiedlu domów jednorodzinnych, infrastruktura towarzysząca (szkoła, przedszkole, kościół, sklepy spożywcze, piekarnia), przystanek autobusowy 200m od posesji ( linie 116 i 119), Centrum Korona 5 minut samochodem, szpital ul. Kamieńskiego 5 minut samochodem.

Działka ma kształt trójkątny.

Cena 480 000 zł

PO WIĘCEJ INFORMACJI ZAPRASZAM DO KONTAKTU, ZAPRASZAM TAKŻE NA PREZENTACJĘ.

Adam Mielcarek
Tel: . +48 530 899 800
RENOMAHOME Wrocław
Współpraca ze mną i z biurem Renomahome gwarantuje:
- Profesjonalną opiekę nad przebiegiem transakcji.
- Profesjonalna pomoc w negocjacjach.
- Pomoc prawna przy zakupie mieszkania.
- Pomoc w załatwieniu spraw notarialnych (współpracuje z kilkoma notariuszami).
- Preferencyjne stawki taksy notarialnej.

*** W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ USŁUGI DORADZTWA KREDYTOWEGO.

DODATKOWE INFORMACJE
 • Obecna zabudowa działki:Brak
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Komunikacja:Autobus
 • Widok na:Las

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu