powrót do wyników wyszukiwania

Ozorowice, Sosnowa

numer oferty: 2139/5239/OGS

Wyślij znajomemu

 
350 000 PLN 71,43 PLN za m2
Powierzchnia
49 m2

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Mateusz Rześniowiecki

 • 883355719

 • mrzesniowiecki@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
350 000 PLN
Cena za m2
71,43 PLN
Powierzchnia działki
49 A
Powierzchnia działki - jednostka
a
Szerokość działki (mb.)
50
Długość działki (mb.)
75
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Numer oferty
2139/5239/OGS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przedstawiam działkę budowlaną położną w bardzo spokojnej okolicy, miejscowości Ozorowice.
Nieruchomość o powierzchni 49arów składa się z dwóch działek:
działka budowlana - 37arów
droga 12arów - sąsiednie działki korzystają z niej na zasadzie służebności gruntowej.

Według MPZP w okolicy dopuszczana jest zabudowa tylko o niskiej intensywności a sąsiednie działki są nie mniejsze niż 38 arów. Takie warunki gwarantują sporo prywatności i nadają kameralnego klimatu.

- Uzbrojenie w prąd
- Dojazd do centrum Wrocławia około 30min, w pobliżu przebiega droga ekspresowa S5.
- Możliwość wybudowania bliźniaka lub domu jednorodzinnego z dużym terenem zielonym.
- Działka niezagospodarowana
- W pobliskiej miejscowości znajduje się szkoła, dzieci odbiera specjalny autobus szkolny.

Zapraszam na prezentację!

Mateusz Rześniowiecki
telefon: 883 355 719


Link do pozostałych ofert agenta:

https://renomahome.pl/mateusz-rzesniowiecki/?agentId=53179


*** POMAGAMY W UZYSKANIU NAJLEPSZYCH WARUNKÓW FINANSOWANIA KREDYTOWEGO !

DODATKOWE INFORMACJE
 • Aranżacja działki:Brak
 • Ogrodzenie:Brak
 • Obecna zabudowa działki:Brak
 • Plan miejscowy:Plan zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium:Budownictwo jednorodzinne indywidualne
 • Droga dojazdowa:Polna droga

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W OKOLICY

Najlepsze oferty w jednym miejscu