powrót do wyników wyszukiwania

Szymanów

numer oferty: 3419/5239/OGS

Wyślij znajomemu

 
590 000 PLN 62,11 PLN za m2
Powierzchnia
95 m2

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Beata Hytkowska

 • 727909821

 • bhytkowska@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
590 000 PLN
Cena za m2
62,11 PLN
Powierzchnia działki
95 A
Powierzchnia działki - jednostka
a
Szerokość działki (mb.)
56
Długość działki (mb.)
178
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Studnia, Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Numer oferty
3419/5239/OGS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Oferta na wyłączność!!!

Oferujemy do sprzedania dużą działkę budowlaną we wsi Szymanów, gmina Dobromierz o powierzchni 95 arów.
Wymiary działki szerokość 56 m, długość 172 m, na działce podłączona kanalizacja miejska, prąd - V230, V360, możliwość korzystania z własnej studni, natomiast przy działce jest przyłącze do wody miejskiej.
Bardzo dużym atutem działki jest jej położenie, wśród nasadzenia drzew świerkowych i liściastych. Działkę można podzielić na trzy mniejsze np. po 30 arów. Wokoło cisza i dużo zieleni, teren płaski i łatwo dostępny, dojazd do posesji drogą gminną asfaltową.
Na posesji płynie malutki retencyjny strumyk, który można wykorzystać np. do zasilenia własnego stawu lub oczka wodnego, pobocze strumyka wyłożone jest kamieniami granitowymi.
Wieś Szymanów jest położona blisko Świebodzic, Wałbrzycha, Strzegomia. W pobliżu Zamek Książ, Pałac Szymanów, wieża widokowa na Wieżycy na Pogórzu Bolkowskim oraz jezioro Dobromierskie. Dobry dojazd do dogi ekspresowej S3.
Miejsce idealne pod agroturystykę lub budowę domu.
Zapraszam na bezpłatną prezentację!

Kontakt: Beata Hytkowska, tel. 727909821, mail: bhytkowska@renomahome.pl


Współpraca z RenomaHome to gwarancja:
- profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości,
- pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego,
- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego,
- rzetelnego przekazania nieruchomości
- otrzymania atrakcyjnych zniżek na materiały wykończeniowe aż 10%

Serdecznie polecam!

DODATKOWE INFORMACJE
 • Aranżacja działki:Strumyk, Trawnik, Drzewa
 • Ogrodzenie:Siatka
 • Obecna zabudowa działki:Zabudowa mieszkalna
 • Plan miejscowy:Plan zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium:Tereny zabudowy mieszkaniowej, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
 • Możliwość podziału:Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]:3
 • Dostępne w okolicy:Sklep
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi:Lokalna
 • Komunikacja:Autobus
 • Widok na:Pola, Góry, Park/skwer, Podwórko, Las

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu