powrót do wyników wyszukiwania

Siechnice

numer oferty: 413/5239/OLS

Wyślij znajomemu

 
599 000 PLN 5 324,44 PLN za m2
Powierzchnia
112,50 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
0

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Wioletta Tylikowska

 • 530899800

 • wtylikowska@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
599 000 PLN
Cena za m2
5 324,44 PLN
Powierzchnia
112,50 m2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking podziemny
Tak
Parking naziemny
Tak
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rok budowy
2012
Dostępne od
2019-07-01
Numer oferty
413/5239/OLS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przedstawiam LOKAL USŁUGOWY do sprzedaży w Siechnicach.

Nieruchomość ma potencjał podziału na dwa niezależnie funkcjonujące lokale usługowe.

Atutem są media miejskie oraz niski czynsz administracyjny ok 380pln.

Dostępność od 1lipca 2019r.

W naszym biurze otrzymasz wszelką pomoc w całym procesie zakupu nieruchomości
- wykaz i przygotowanie dokumentów związanych z czynnościami prawnymi ,
zbadanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu z oferty najlepszych banków,
(akt notarialny odbędzie się w sprawdzonej Kancelarii Notarialnej ),
obecność przy końcowym przekazaniu lokalu , weryfikacja dokumentacji

- prowadzimy klientów oraz aktywnie uczestniczymy przez cały proces zakupu mieszkania wraz z nadzorem i sporządzeniem odbioru końcowego oraz wydania nieruchomości.
Z poważaniem
 
Aneta Dankowska
Doradca ds. Nieruchomości
RENOMAHOME
 
Tel: +48 515 938 899

Prezentowane w serwisie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mogą być nieaktualne.

DODATKOWE INFORMACJE
 • Monitoring:Tak
 • Alarm:Tak
 • Internet:Tak
 • Światłowód:Tak
 • Witryna:Tak
 • Podwieszane sufity:Tak
 • Pow. magazynowa:32.6
 • Zaplecze socjalne:Tak
 • Piwnica:Tak
 • Typ ulicy/drogi:Lokalna
 • Komunikacja:Autobus
 • Przystosowane dla niepełnosprawnych:Tak

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu