powrót do wyników wyszukiwania

Zębice

numer oferty: 535/5239/OLS

Wyślij znajomemu

 
1 299 000 PLN 927,86 PLN za m2
Powierzchnia
1 400 m2
Piętro
0

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Beata Doruch

 • 883334756

 • bdoruch@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
1 299 000 PLN
Cena za m2
927,86 PLN
Powierzchnia
1 400 m2
Liczba pięter
1
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Sportowo/Rekreacyjne, Inne, Biurowe, Inne
Stan budynku
Dobry
Parking naziemny
Tak
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Rok budowy
1970
Numer oferty
535/5239/OLS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Hala, biuro, magazyn, dom, teren inwestycyjny.
Oferujemy do sprzedania rozległą nieruchomość, z ogromnymi możliwościami adaptacyjnymi. Główną część stanowi hala o powierzchni ponad 1000 mkw, wysokości 3,5m w centralnej części i 2,5, przy ścianach, z ośmioma pokojami pracowniczymi, pomieszczeniem socjalnym oraz łazienką pracowniczą. Idealna na cichą produkcję, magazyn, mieszkania pracownicze, hostel.

Pozostała część to powierzchnia biurowo/mieszkalna, w skład której wchodzi:
- przestronne biuro
- pokój socjalny z toaletą
- duży pokój
- sypialnia
- salon
- łazienka
- garderoba
- przestronna kuchnia
- pralnia
- kotłownia
- basen kryty podgrzewany pompą ciepła.

Wszystkie pomieszczenia wykończone w bardzo wysokim standardzie.
Instalacje wymienione 2013 roku, okna PCV wymienione 2017roku, budynek ocieplony. W części biurowo-mieszkalnej na podłogach panele drewniane oraz kafle (gres), na ścianach gładzie. W pomieszczeniach biurowych klimatyzacja, ogrzewanie centralne piecem olejowym z automatyką.
Oświetlenie ledowe.
Część mieszkalna idealna dla osób ceniących sobie duże przestrzenie, dostosowana dla osoby poruszającej się na wózku.
Kuchnia jasna przestronna, dębowe blaty, sprzęt AGD najwyższej jakości.
Łazienka z kabiną prysznicową oraz wanną z hydromasażem.

Nieruchomość otoczona przepięknym ogrodem z licznymi nasadzeniami roślin ozdobnych, 600 świerków, dużym oczkiem wodnym z rybami, które można podziwiać z kładki oraz klimatyczną altaną zapewniającą cień w upalne dni.
Całość tworzy fantastyczny klimat oraz zapewnia intymność.

Cały teren ogrodzony, objęty monitoringiem oraz systemem alarmowym, elektrycznie otwierane bramy.
Z przodu oraz wzdłuż posesji teren wyłożono kostką (około 600mkw), natomiast przed posesją znajduje się duży parking utwardzony i przystosowany pod samochody ciężarowe (TIR).

Powierzchnia całej działki wynosi 5.000 m2.

Nieruchomość znajduje się 20 minut od centrum Wrocławia, 15 minut do zjazdu na A4.


Zapraszamy na bezpłatną prezentację nieruchomości.


Współpraca z RenomaHome to gwarancja:
- profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości,
- bezpłatnej pomocy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego lub gotówkowego,
- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego,
- rzetelnego przekazania nieruchomości wraz z przepisaniem liczników.
Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A.
Dodatkowo w naszym biurze jest Punkt Tauronu! U nas zawrzesz nowe umowy, przepiszesz dotychczasowe, a także w ramach jednego pakietu na dostawę gazu i prądu otrzymasz rabat 
Zapraszamy!
Kontakt pod numerem: 883334756 lub pod mailem: bdoruch@renomahome.pl
Beata Doruch – numer licencji 24677

DODATKOWE INFORMACJE
 • Monitoring:Tak
 • Kontrola dostępu:Tak
 • Alarm:Tak

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu