powrót do wyników wyszukiwania

Złoty Stok

numer oferty: 665/5239/OLS

Wyślij znajomemu

 
470 000 PLN 2 502,66 PLN za m2
Powierzchnia
187,80 m2
Liczba pokoi
6

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Beata Hytkowska

 • 727909821

 • bhytkowska@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
470 000 PLN
Cena za m2
2 502,66 PLN
Powierzchnia
187,80 m2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
6
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Biurowe, Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne
Stan budynku
Do adaptacji
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
3
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Numer oferty
665/5239/OLS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Tylko u Nas!!! Oferta na wyłączność!!!

Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal użytkowy w miejscowości Zloty Stok (blisko Kopalni Złota) o powierzchni całkowitej 187,79 m2.
W skład lokalu wchodzą trzy duże sale magazynowe, które można zaadoptować na trzy oddzielne pomieszczenia np. mieszkania, hostel, siłownię lub wg własnej aranżacji.
Można też nadal prowadzić działalność handlowo- usługową z pozostawieniem obecnego towaru ( cena do uzgodnienia).
Powierzchnia pomieszczeń:
- pierwsza sala 59 m2
- druga sala 55 m2
- trzecia sala 57 m2
- dodatkowe pomieszczenia to biuro, pokój socjalny, toaleta, kotłownia.
Pomieszczenia są ogrzewana własnym piecem C.O. na węgiel, częściowo wymieniono rury na miedziane. Ze względu grubych murów pomieszczenia są ciepłe i słoneczne, spalanie ok 1,5 tony na okres grzewczy. W lokalu jest podłączona siła 360 V.
Woda miejska oraz kanalizacja miejska. W miejscowości brak gazu. Ciepła woda z przepływowego podgrzewacza.
Do budynku prowadzą dwa osobne wejścia, jest możliwość wybicia trzeciego osobnego wejścia.
Duży parking z tyłu budynku, lokal posiada 40% udziału w gruncie na 16 ar działce należącej do wspólnoty.
W lokalu zostały wymienione wszystkie instalacje elektryczne, jeden licznik wody oraz jeden licznik energetyczny, jest możliwość wyodrębnienia na pozostałe lokale.
Okna drewniane ale solidne, drzwi wejściowe antywłamaniowe.
Czynsz do wspólnoty z funduszem remontowym 347 zł. Do lokalu przynależy części wspólne strych i piwnica.
Złoty Stok położony jest w pięknej malowniczej miejscowości oddalonej od granicy z Czechami ok 4 km, Kłodzko 18 km. Nysa 35 km, Lądek Zdrój 18 km. Miejscowość turystyczna ze względu na zabytkową Kopalnię Złota do której przyjeżdżają turyści z kraju i za granicy.
Cena do negocjacji.

Zapraszam na bezpośrednią prezentację.
Współpraca z RenomaHome to gwarancja:
- profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości,
- pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego,
- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego,
- rzetelnego przekazania nieruchomości wraz z przepisaniem liczników,
- otrzymania atrakcyjnych zniżek na materiały wykończeniowe aż do 20%.
Dodatkowo w naszym biurze jest Punkt Tauronu! U nas zawrzesz nowe umowy, przepiszesz dotychczasowe, a także w ramach jednego pakietu na dostawę gazu i prądu otrzymasz rabat .
Zapraszamy!

kontakt 727909821

DODATKOWE INFORMACJE
 • Alarm:Tak
 • Kraty:Tak
 • Telefon:Tak
 • Internet:Tak
 • Witryna:Tak
 • Powierzchnia witryny:10
 • Wysokość pomieszczeń (cm):270
 • Zaplecze socjalne:Tak
 • Przystosowane dla niepełnosprawnych:Tak

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu