powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław

numer oferty: 511/5239/OLS

Wyślij znajomemu

 
2 628 780 PLN 7 700 PLN za m2
Powierzchnia
341,40 m2
Piętro
0

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Edward Pustowar

  • 727910721

  • epustowar@renomahome.pl

  • ZAPROPONUJ CENĘ

    Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
  • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
2 628 780 PLN
Cena za m2
7 700 PLN
Powierzchnia
341,40 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Sportowo/Rekreacyjne, Handlowo/Usługowe, Medyczne
Stan budynku
Idealny
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Rok budowy
2019
Numer oferty
511/5239/OLS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

WROCŁAW - KRZYKI / OKOLICA UL. KRZYCKIEJ / LOKAL USŁUGOWO - HANDLOWY / PARTER 2019


Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowo - handlowego w nowym budynku na Krzykach, osiedle Skarbowców.

Budynek na Skarbowców to nowoczesna inwestycja biurowa na południu Wrocławia.

Czteropiętrowy budynek biurowo - usługowy o powierzchni 1700 mkw to miejsce stworzone na działalność firmy.

W sprzedaży dostępny jest lokal o powierzchni 341,40 mkw. na parterze budynku z dużymi witrynami, zaprojektowany w układzie open space, co umożliwia łączenie powierzchni zgodnie z indywidualnymi potrzebami prowadzonej działalności.

Parter o charakterze usługowym i ogólnodostępne miejsca parkingowe to dodatkowe atuty dla klientów Twojej firmy.

Dlaczego Skarbowców:

- Nowoczesny biurowiec w świetnej lokalizacji, w otoczeniu nowych domów wielorodzinnych

- Lokal łatwy do przystosowania dla Twojego biznesu

- Komfortowa powierzchnia 341,40 mkw

- Centralna klimatyzacja

- Dynamicznie rozwijająca się okolica zamieszkała przez ok. 50 tys. Wrocławian, doskonała komunikacja (tramwaj, autobus)

- Bielany / A 4 - 7 min, Centrum - 17 min

Do budowy oraz wykończenia budynku użyto wysokiej jakości materiałów. Ponadto biurowiec na Skarbowców został zaprojektowany z myślą o potrzebach osób niepełnosprawnych nowoczesna winda z dostępem z poziomu garażu podziemnego.

NIERUCHOMOŚĆ ODDANA DO UŻYTKU W II KW 2019

Cena netto 7 700,- zł. za metr kwadratowy

Wolne miejsca parkingowa dla personelu w cenie 25 000 zł..

GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJE, KONTAKT EDWARD PUSTOWAR TEL.: 727 910 721

W ZAKRESIE USŁUGI POŚREDNICTWA, DLA KLIENTÓW AGENCJI ZAPEWNIAMY PROFESJONALNYCH DORADCÓW FINANSOWYCH Z BOGATĄ OFERTĄ KREDYTOWĄ.

DODATKOWE INFORMACJE

Najlepsze oferty w jednym miejscu