powrót do wyników wyszukiwania

Pieszyce

numer oferty: 908/5239/OLS

Wyślij znajomemu

 
185 000 PLN 3 032,79 PLN za m2
Powierzchnia
61 m2
Piętro
Parter

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Karolina Styś

  • 883355710

  • kstys@renomahome.pl

  • ZAPROPONUJ CENĘ

    Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
  • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
185 000 PLN
Cena za m2
3 032,79 PLN
Powierzchnia
61 m2
Piętro
Parter
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Dobry
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Dostępne od
2023-10-25
Numer oferty
908/5239/OLS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu nieruchomości usługowo-handlowej o powierzchni 61m², usytuowanej tuż obok centrum miasta z bezpośrednim wejściem z głównej ulicy. Obecnie budynek pełni funkcję sklepu odzieżowego, ale jest gotowy do przekształcenia na dowolny rodzaj działalności.

**Główne atuty nieruchomości:**

1. **Doskonała Lokalizacja:** Lokal znajduje się w samym sercu miasta, co gwarantuje duży przepływ klientów oraz wyjątkową widoczność dla przechodniów.

2. **Przestrzeń:** Lokal posiada wystarczającą przestrzeń, aby dostosować ją do własnych potrzeb i wymagań działalności.

3. **Wyposażenie:** Wewnątrz lokalu znajduje się toaleta oraz przymierzalnia, co stanowi istotny komfort dla klientów.

4. **Ogrzewanie na Piecyk na Drewno:** Ogrzewanie piecykiem na drewno to ekonomiczny sposób na utrzymanie komfortowej temperatury w lokalu, co może przyciągać klientów w sezonie zimowym.

**Kontakt:**

Jeśli jesteś zainteresowany tą nieruchomością lub masz pytania dotyczące oferty, prosimy o kontakt.

To niepowtarzalna szansa na nabycie nieruchomości o ogromnym potencjale, która może stać się idealnym miejscem dla Twojej działalności. Nie czekaj - skontaktuj się z nami już teraz!
DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ Z RENOMAHOME
- prowadzimy klientów oraz aktywnie uczestniczymy przez cały proces zakupu mieszkania,
- gwarantujemy opiekę prawną,
- zapewniamy konsultację z doradcą kredytowym
- ZYSKUJESZ także atrakcyjne zniżki na wykończenie mieszkania aż - 20%.
Nie czekaj! Dzwoń.
Zapraszam na prezentację

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

DODATKOWE INFORMACJE

Najlepsze oferty w jednym miejscu