powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław

numer oferty: 510/5239/OLS

Wyślij znajomemu

 
3 500 000 PLN 5 645,16 PLN za m2
Powierzchnia
620 m2
Piętro
3

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Edward Pustowar

 • 727910721

 • epustowar@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
3 500 000 PLN
Cena za m2
5 645,16 PLN
Powierzchnia
620 m2
Piętro
3
Liczba pięter
4
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Gastronomiczne, Biurowe, Sportowo/Rekreacyjne, Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Numer oferty
510/5239/OLS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

WROCŁAW - CENTRUM / RYNEK OKOLICA / LOKAL USŁUGOWY 620 MKW / KAMIENICA

Do sprzedania powierzchnia usługowo - handlowa ok 620 mkw w kamienicy z lat międzywojennych XX wieku składająca się z:

- dwóch lokali usługowych na piętrze III / IV p o powierzchni ok 400 mkw z pomieszczeniami przynależnymi

- lokalu o pow. 220 mkw na poziom -1, obecnie funkcjonujący PUB

Na III piętrze kamienicy znajdują się dwa lokale z niezależnymi wejściami z klatki schodowej o pow. 145 mkw i 240 mkw, mogące również funkcjonować jako jeden ze względu na dodatkowy korytarz łączący je poza klatką schodową.

Wysokość wszystkich pomieszczeń ok 3.6 m.
- aktualnie lokal 240 mkw wynajęty na szkołę Tańca.
- mniejszy lokal 145 mkw zajmuje działalność edukacyjna
- na poziomie -1 (piwnica) pomieszczenie wynajęte w ramach umowy wieloletniej (jeszcze 8 lat) na działalność gastronomiczną - PAB

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ przekształcenia przed sprzedażą lokali usługowych z pomieszczeniami przynależnymi w LOKALE MIESZKALNE (APARTAMENTY)

Kamienica znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku, w drugiej linii zabudowy z dojazdem z dwóch stron, oraz parkingiem naziemnym.
Aktualnie w kamienicy w ostatnim czasie uzyskano zgodę na przekształcenie dwóch lokali usługowych ( I i II piętro ) na lokale mieszkalne, które funkcjonują jako apartamenty na wynajem.

POLECAM I ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH NA NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ PREZENTACJE KONTAKT EDWARD PUSTOWAR TEL.: 727 910 721

DODATKOWE INFORMACJE
 • Światłowód:Tak

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu