powrót do wyników wyszukiwania

Nowa Ruda

numer oferty: 850/5239/OLS

Wyślij znajomemu

 
199 000 PLN 3 038,17 PLN za m2
Powierzchnia
65,50 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
Parter

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Angelika Korcz

 • 515309035

 • aglowacka@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
199 000 PLN
Cena za m2
3 038,17 PLN
Powierzchnia
65,50 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Biurowe, Inne
Stan budynku
Dobry
Parking naziemny
Tak
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Pawilon
Numer oferty
850/5239/OLS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż lokal w centrum Nowej Rudy o powierzchni 65,50 m2. Lokal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Ratusza.

Lokal składa się z dwóch kondygnacji:
Na parterze znajduje się duża sala sprzedażowa,
Na I piętrze mniejsza sala, pomieszczenie magazynowe - widne oraz cześć sanitarna.
Lokal posiada ogrzewanie gazowe oraz elektryczne. Wejście do lokalu od ulicy, z bardzo dużą witryną.

Dużą zaletą nieruchomości jest dogodna lokalizacja. Lokal idealny pod sklep, usługi, biuro. Istnieje możliwość przekształcenia lokalu w apartament pod wynajem krótkoterminowy.

Doskonała lokalizacja przy samym rynku, bliskość terenów rekreacyjnych zapewnia dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej. Jeżeli cenisz sobie spokój i ciszę, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z miejskich udogodnień, to ta nieruchomość jest dla Ciebie.

Blisko szkoła, przedszkole, przychodnia, sklepy, apteka. Ze względu na dogodną lokalizację istnieją różne warianty inwestycyjno-biznesowe : dla własnych celów rekreacyjno-mieszkaniowych, pod wynajem krótko lub długoterminowy. Jeśli szukasz nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym lub z przeznaczeniem do własnych celów mieszkaniowych, to lepiej nie mogłeś trafić.

Nowa Ruda jest urokliwym miasteczkiem, w którym zapomnieć można o zgiełku, hałasie i intensywnym tempie życia.

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ Z RENOMAHOME
- prowadzimy klientów oraz aktywnie uczestniczymy przez cały proces zakupu mieszkania,
- gwarantujemy opiekę prawną,
- zapewniamy konsultację z doradcą kredytowym

Nie czekaj! Dzwoń.
Zapraszam na prezentację
Marzena Bernadowska-Błaszczyk
tel.883-355-710
Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

DODATKOWE INFORMACJE
 • Kontrola dostępu:Tak
 • Alarm:Tak
 • Klimatyzacja:Tak
 • Witryna:Tak
 • Zaplecze socjalne:Tak
 • Typ ulicy/drogi:Lokalna
 • Komunikacja:Bus, PKS

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.