powrót do wyników wyszukiwania

Długopole Dolne

numer oferty: 60470/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
409 000 PLN 2 744,97 PLN za m2
Powierzchnia
149 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
Parter

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Katarzyna Zielińska

 • 883355713

 • kzielinska@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
409 000 PLN
Cena za m2
2 744,97 PLN
Powierzchnia
149 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
Parter
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Do zamieszkania
Dostępne od
2022-12-04
Numer oferty
60470/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż 3 poziomowe bezczynszowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 149 m2, z garażem i ogródkiem przy budynku, położone w Długopolu Dolnym w gminie Bystrzyca Kłodzka.

Mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym, ze względu na fakt, iż zarówno na parterze jak i piętrze znajdują się odrębne wejścia do mieszkania, istnieje możliwość wyodrębnienia dwóch niezależnych lokali mieszkalnych. Istnieją różne warianty inwestycyjno-biznesowe : dla własnych celów rekreacyjno-mieszkaniowych, pod wynajem krótko lub długoterminowy, lub jedno mieszkanie dla siebie, a drugie na wynajem.

Mieszkanie składa się z :
Parteru o powierzchni : 50,50 m2 ( przedpokój, łazienka, kuchnia, salon )
I Piętra o powierzchni : 50,80 m2 ( przedpokój, pokój, łazienka, sypialnia z garderobą )
Poddasza o powierzchni : 47,70 m2 ( 2 pokoje )

Dojazd bezpośrednio z drogi gminnej. Posesja ogrodzona, z garażem typu "blaszak". Nieruchomość posiada nową instalację elektryczną wymienioną 3 lata temu, woda i kanalizacja sieciowa, ogrzewanie CO na pelet, solary, koza na drewno.

Do mieszkania przynależą 2 piwnice o łącznej powierzchni 42 m2. Jedna z piwnic jest bardzo dobrze doświetlona ( 3 duże okna ) świetnie się nada na warsztat czy pracownię.

Dogodną lokalizacja : nieruchomość położona zaledwie 2,2 km od Długopola Zdrój - wsi uzdrowiskowej, która przyciąga do siebie nie tylko kuracjuszy chcących podreperować swoje zdrowie, ale również osoby, które cenią sobie kontakt z naturą i sztuką. Tutejsze tereny sprzyjają pieszym wędrówką. Tu odzyskasz siły witalne i pogodę ducha.


DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ Z RENOMAHOME
- prowadzimy klientów oraz aktywnie uczestniczymy przez cały proces zakupu mieszkania,
- gwarantujemy opiekę prawną,
- zapewniamy konsultację z doradcą kredytowym

Nie czekaj! Dzwoń.
Zapraszam na prezentację
Marzena Bernadowska-Błaszczyk
tel. 883-355-713
Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

DODATKOWE INFORMACJE
 • Liczba tarasów:1
 • Piwnica:Tak
 • Ogród:Tak
 • Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
 • Teren ogrodzony:Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]:5
 • Dostępne w okolicy:Kościół, Plac zabaw, Las, Szkoła, Zabudowa niska, Góry
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi:Lokalna
 • Komunikacja:Kolej, Autobus
 • Widok na:Pola, Góry, Inne budynki, Las

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.