powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław

numer oferty: 28403/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
299 000 PLN 9 343,75 PLN za m2
Powierzchnia
32 m2
Liczba pokoi
2

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

powiadomienia powiadomienia

  • 530899800

  • powiadomienia@renomahome.pl

  • ZAPROPONUJ CENĘ

    Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
  • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
299 000 PLN
Cena za m2
9 343,75 PLN
Powierzchnia
32 m2
Liczba pokoi
2
Rynek
Wtórny
Numer oferty
28403/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Mam do zaoferowania mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Muchobór Mały. Mieszkanie ma okna oraz balkon (+2,5m2 do metrażu) na cichą stronę osiedla. Budynek po termoizolacji. Lokalizacja w samym centrum Muchoboru Małego zaraz obok Hali Strzegomskiej oraz Centrum Sportowego REDECO. Wkrótce będzie można dojechać do centrum tramwajem. Parking dostępny pod blokiem.

Mieszkanie jest puste po remoncie. Do zamieszkania wystarczy pomalować na wymarzony kolor i wstawić meble. W lokalu zamontowane są nowe okna plastikowe, panele podłogowe wraz z listwami przyściennymi, ściany oraz sufity są wykończone pod malowanie, kuchnia przygotowana pod kafle/panele.

Instalacja elektryczna: miedziana,
Piony wod-kan: plastik (już po wymianie),
Ogrzewanie i ciepła woda: Centralne miejskie,
Gaz do kuchenki w kuchni.
w budynku dostępny internet światłowodowy oraz telewizja kablowa,
Domofon na kod,
Winda.
Do mieszkania przynależy standardowy box w piwnicy. Istnieje też możliwość ubiegania się o komórkę lokatorską na półpiętrze o wielkości 2,1m2.

Przybliżone koszty miesięczne wynoszą za wszystko ok. 620 PLN za 3 os. rodzinę.


Polecam zapraszając na spotkanie i prezentację !

Anna Bałdowska
883 334 840

DODATKOWE INFORMACJE

Najlepsze oferty w jednym miejscu