powrót do wyników wyszukiwania

Wilkanów

numer oferty: 65444/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
249 000 PLN 7 114,29 PLN za m2
Powierzchnia
35 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Katarzyna Zielińska

  • 883355713

  • kzielinska@renomahome.pl

  • ZAPROPONUJ CENĘ

    Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
  • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
249 000 PLN
Cena za m2
7 114,29 PLN
Powierzchnia
35 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
2
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Idealny
Czynsz administracyjny
300 PLN
Numer oferty
65444/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Do sprzedania mieszkanie położone w Wilkanowie , miejscowości położonej pomiędzy Międzylesiem, Międzygórzem i Bystrzycą Kłodzką .
Mając na uwadze takie położenie jest to świetna miejscówka na weekendowe wypady , odpoczynek od zgiełku dużych miast oraz do stałego zamieszkania . Mieszkanie znajduje jest w odrestaurowanej kamienicy , nowy dach , ładna elewacja , czysta ogrzewana klatka schodowa zabezpieczona domofonem . Wejście do budynku z dwóch stron - od ulicy oraz na tył obiektu gdzie znajduje się parking dla mieszkańców . W kamienicy prężnie dział wspólnota mieszkaniowa która jest właścicielem własnej kotłowni z której to ogrzewane są mieszkania oraz ciepła woda użytkowa . Wspólnota również jest właścicielem studni - ujęcia wody tak więc woda zimna i ciepła bez ograniczeń w cenie czynszu . Czynsz miesięczny to około 350zł w tej kwocie fundusz remontowy , ogrzewanie , woda ciepła i zimna . Mieszkanie ma powierzchnie 35m - składa się z dwóch pokoi , kuchni , łazienki . Do mieszkania przynależy dużą piwnica ,strych oraz miejsce parkingowe . W mieszkaniu nowe okna , drzwi wejściowe , wymienione podłogi - nowe panele , wymienione grzejniki a całe mieszkanie świeżo po malowaniu . Okna są bardzo duże wiec mieszkanie jest mega widne słoneczne i wychodzą na tył budynku gdzie jest cicho kameralnie . Lokal nie ma zadłużeń księga wieczysta jest czysta nikt w nim nie mieszka i nikt nie jest zameldowany .
Dodatkowym atutem mieszkania , jest bliskość stoków narciarskich ( Czarna Góra , Dolni Morava), urokliwego Międzygórza czy przejścia granicznego.
Zapraszam na prezentacje.
DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ Z RENOMAHOME
- prowadzimy klientów oraz aktywnie uczestniczymy przez cały proces zakupu mieszkania,
- gwarantujemy opiekę prawną,
- zapewniamy konsultację z doradcą kredytowym

Nie czekaj! Dzwoń.
Zapraszam na prezentację

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

DODATKOWE INFORMACJE

Najlepsze oferty w jednym miejscu