powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław, Popowice

numer oferty: 61818/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
499 900 PLN 11 817,97 PLN za m2
Powierzchnia
42,30 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
10

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Monika Doradca

 • 883355707

 • mstachowicz@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
499 900 PLN
Cena za m2
11 817,97 PLN
Powierzchnia
42,30 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
10
Liczba pięter
11
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1984
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
520 PLN
Numer oferty
61818/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3 pokoje w pełnym rozkładzie, znajdujące się na 10 piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie przeszło gruntowny od podstaw remont, podłogi zostały zerwane do betonu, wymienione wszystkie instalacje w tym elektryczna, położono gładzie, kąty, wylewka, usunięto wszelkie wady, które wynikają ze starszego budownictwa.

Mieszkanie idealne dla par, rodziny lub inwestycyjnie pod wynajem!

W skład nieruchomości wchodzi:
-salon z aneksem oraz balkonem
-2 sypialnie
-łazienka
-WC
-przedpokój.
Do mieszkania przynależy pojemna komórka lokatorska.

Zdjęcia przedstawiają wizualizacje projektu, na podstawie którego szczegółowo prowadzony jest remont oraz praktyczne ale także jakościowe wykończenie mieszkania. Zakończenie prac luty/marzec 2023r. (jest możliwość dokonania zmian w zależności od etapu wykonanych prac). Natomiast ostatnie zdjęcia przedstawiają stan przed remontem.

Mieszkanie warte swojej ceny!

Świetna lokalizacja, bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta (autobus, tramwaj). Bliskość sklepów, usług, szkół, firm informatycznych, obwodnicy Wrocławia, rynku i wszelkich węzłów komunikacyjnych sprawia, że jest to doskonałe mieszkanie do zamieszkania.

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania
Doradca Monika
tel: +48 883 355 707

Współpraca z RenomaHome to gwarancja:
- profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości
- pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego
- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego.

DODATKOWE INFORMACJE
 • Liczba balkonów:1
 • Typ balkonów:Loggia
 • Winda:Tak
 • Piwnica:Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]:3
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi:Osiedlowa
 • Komunikacja:Tramwaj, Autobus
 • Widok na:Podwórko, Inne budynki, Park/skwer
 • Kierunek okien w pokojach:Północ, Południe
 • Przystosowane dla niepełnosprawnych:Tak

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu