powrót do wyników wyszukiwania

Wałbrzych, Biały Kamień

numer oferty: 25769/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
135 000 PLN 3 214,29 PLN za m2
Powierzchnia
42 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Edyta Panek

  • 883332727

  • epanek@renomahome.pl

  • ZAPROPONUJ CENĘ

    Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
  • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
135 000 PLN
Cena za m2
3 214,29 PLN
Powierzchnia
42 m2
Liczba pokoi
2
Liczba pięter
2
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1940
Czynsz administracyjny
132 PLN
Numer oferty
25769/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Oferuję mieszkanie zlokalizowane na Białym Kamieniu przy ulicy Wolności. Usytuowane w budynku 2 piętrowym na parterze. Powierzchnia wynosi 42m2 w tym: 2 pokoje (na ścianach gładź/ kamień ozdobny, na podłogach panele), kuchnia duża z oknem (na ścianach gładź, na podłodze panele) meble w zabudowie zostają ( zakupione 1,5 roku) sprzęt agd (zmywarka, lodówka, pralka, okap, płyta gazowa, telewizor) stół, kanapa też zostają. Łazienka z oknem na podłodze i ścianach płytki, ogrzewanie podłogowe elektryczne, na wyposażeniu kabina, umywalka, wc. Przedpokój na ścianie gładź/ kamień ozdobny, na podłodze płytki, meble zostają. Drzwi wewnętrzne wymienione. Okna pcv. Ogrzewanie i ciepła woda piec gazowy dwufunkcyjny. Wymieniona instalacja wodna i kanalizacyjna, gazowa, elektryczna (częściowo). Do mieszkania przynależą 2 piwnice, jedna z nich jest przerobiona na pralnie, dodatkowo komórka na zewnątrz.
Do wspólnoty należy duża część gruntu, gdzie można wspólnie wypoczywać, sznurki na pranie, dla dzieci bezpieczna zabawa z daleka od ulicy. Przed budynkiem miejsca parkingowe.
Niskie koszty utrzymania, czynsz wynosi 132zł ( 82 koszty zarządu, 50zł fundusz remontowy).
Zapraszam!
Ofertę prowadzi Edyta Panek, tel. 883 332 727

Dlaczego warto współpracować z Renomahome?
- ponieważ to współpraca ze specjalistami,
- ponieważ to komfort i bezpieczeństwo klienta,
- ponieważ stawiamy na rzetelność, profesjonalizm i lojalność,
- ponieważ działamy kompleksowo ( oferujemy szeroki zakres usług związanych z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych),
- dzięki ścisłej współpracy z notariuszami, kancelariami prawnymi, biegłymi rzeczoznawcami, oraz bankami przeprowadzamy swoich klientów przez cały proces realizacji transakcji związanych ze sprzedażą i zakupem nieruchomości,
- ponieważ wyróżnia nas kreatywność i ciągły rozwój na rynku nieruchomości.

DODATKOWE INFORMACJE

Najlepsze oferty w jednym miejscu