powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław

numer oferty: 46778/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
559 999 PLN 12 785,37 PLN za m2
Powierzchnia
43,80 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Anna Wójcik

 • 883355717

 • awojcik@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
559 999 PLN
Cena za m2
12 785,37 PLN
Powierzchnia
43,80 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2013
Czynsz administracyjny
399 PLN
Numer oferty
46778/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

HIT DI TREVI LUX APARTAMENT WINDA !

Proponuję PANSTWU na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,45m znajduje się na osiedlu Lokum Di Trevi przy ulicy Ks. Czesława Klimasa na trzecim piętrze (z czterech).Składa się z przedpokoju z zabudowaną szafą wnękową typu Komandor i wieszaków na odzież na ścianach.Łazienka wyłożona cała w płytkach z jedną ścianą w dekorach. Niewątpliwą zaletą jest wielka kabina prysznicowa z deszczownicą.Sypialnia połączona jest z zabudowaną garderobą, schowaną za lustrzanymi drzwiami. W oknie zamontowana moskitiera.Salon połączony jest z kuchnią, w której centralny punkt zajmuje półwyspa z kuchnią indukcyjną (Teka) połączona ze stołem (wg własnego pomysłu) który ma wykręcane dwie nogi i można go schować pod blat wyspy co zmienia ilość osób mogących przy nim siedzieć z pięciu do trzech. Zabudowa kuchni to meble na wymiar. Dół to fornirowe fronty z palisandru, góra lakier. W zabudowie zmywarka (Bosch), mikrofalówka i piekarnik z funkcją grilla i pieczenia w dwóch różnych temperaturach góra dół (Samsung). Meble bardzo praktyczne, dolne szafki z samodomykaczami i ciekawym, autorskim pomysłem- szufladami w cokołach.W salonie stoi duży, zielony narożnik (Bizzarto). Na ścianie wyłożonej licami prawdziwej cegły wisi telewizor. Dodatkowo jedna, czarna ściana pomalowana jest farbą magnesową i tablicówką, gdzie można zostawiać notatki lub kalendarz. Drzwi balkonowe wyposażone są w moskitierę zwijaną do pionowych kaset (obie połówki). Podłoga balkonu wyłożona jest kompozytowymi panelami co daje przyjemne uczucie podczas wieczornego relaksu.Mieszkanie klimatyzowane. W lipcu 2020 r. została założona 3,5kW klimatyzacja firmy Haier. Urządzenie ma funkcję chłodzenia, grzania, osuszania i jonizacji.Wszystkie meble, począwszy od kuchni, poprzez zabudowę łazienki, szafy robione na zamówienie.Czynsz z zaliczkami na wodę około 400zł/mcW pobliżu świetny park z miejscem do gry w boule czy siłownią, Żabka, piekarnia Hert, cukiernia, kwieciarnia, restauracja, przystanek tramwajowy i autobusowy.Osiedle jest strzeżone, zadbane, regularnie sprzątane. Dla najmłodszych są dwa place zabaw, całość domyka fontanna.LINK DO OFERT INNYCH AGENTA
http://renomahome.pl/anna-wojcik/?agentId=35529


-prowadzimy klientów oraz aktywnie uczestniczymy przez cały proces zakupu mieszkania,
-gwarantujemy opiekę prawną,
-zapewniamy konsultację z doradcą kredytowym,
-konkurencyjne stawki u notariusza,

Polecam i zapraszam na spotkanie oraz prezentację mieszkania !!!

Anna Wójcik
tel:883 355 717

DODATKOWE INFORMACJE
 • Liczba balkonów:1
 • Typ balkonów:Klasyczny
 • Winda:Tak
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu