powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław

numer oferty: 41700/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
455 990 PLN 10 387,02 PLN za m2
Powierzchnia
43,90 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Anna Wójcik

 • 883355717

 • awojcik@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
455 990 PLN
Cena za m2
10 387,02 PLN
Powierzchnia
43,90 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2020
Czynsz administracyjny
330 PLN
Numer oferty
41700/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

HIT KRZYKI JAGODNO lux 2 pietro WINDA!
Na sprzedaż nowe, klimatyzowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,52m2.
Salon z aneksem kuchennym i z kominkiem, sypialnia, duża garderoba i balkon, gotowe do zamieszkania początek lutego 2021 roku. Mieszkanie w trakcie urządzania.

MEDIA:
- telewizja kablowa, internet

INFORMACJE DODATKOWE:
- winda,
- domofon,
- drzwi/ okna antywłamaniowe, żaluzje dzień noc,
- miejsca parkingowe, garaż podziemny w budynku,
- teren zamknięty (docelowo wspólnota mieszkaniowa)

WYPOSAŻENIE:
Mieszkanie umeblowane oraz w pełni wyposażone w wysokiej klasy sprzęt RTV i AGD.
- klimatyzacja,
- lodówka,
- piekarnik z mikrofalą,
- płyta indukcyjna,
- pralko-suszarka,
- zmywarka do naczyń,
- telewizor,
- kominek na biopaliwo,
- wszystkie meble w mieszkaniu wykonane na wymiar.

Mieszkanie nowe, nigdy niezamieszkałe, położone jest w dzielnicy Jagodno na nowo wybudowanym osiedlu przy ul. Buforowej.
Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta, oraz szybki wyjazd na autostradę. Teren zagospodarowany jest zielenią oraz wybrukowanymi alejkami, z myślą o najmłodszych lokatorach zaplanowano plac zabaw.
Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta, oraz szybki wyjazd na autostradę.

Budynek oddany do użytku w grudniu 2020r.
Opłaty za mieszkanie ok. 330zł. miesięcznie.


LINK DO OFERT INNYCH AGENTA


http://renomahome.pl/anna-wojcik/?agentId=35529

Polecam i zapraszam na spotkanie oraz prezentację mieszkania !!!

Anna Wójcik
tel:883 355 717

DODATKOWE INFORMACJE
 • Liczba balkonów:1
 • Winda:Tak
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu